Zamknij
REKLAMA

XIII Bieg do Gorących Źródeł w Uniejowie. Tak będzie wyglądała koszulka i medale

10:11, 26.09.2019 | M.K
Skomentuj
Wizualizacja
REKLAMA

Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę po raz trzynasty odbędzie się w Uniejowie w niedzielę 13 października 2019. Zobacz, jak będzie wyglądała koszulka i medale.

Organizatorzy imprezy ujawnili jak będą wyglądać medale oraz koszulki dla uczestników imprezy, która odbędzie się 13 października. Biegacze otrzymają koszulki koloru brunatnego, a zawodniczki niebieskiego. Co roku pakiety startowe zawierają nie tylko koszulki. W ubiegłym roku w pakiecie znalazły się również m.in. Ogórki termalne z Uniejowa oraz bilety wstępu na kompleks Termy Uniejów.

Rys. Wizualizacja koszulek dla zawodników w XIII Biegu do Gorących Źródeł w Uniejowie ( Klub Biegacza Geotermia Uniejów)

A tak będzie wyglądał medal za ukończenie biegu - wizualizacja:

Zapisy na  XIII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam wciaż trwają. Dla pierwszych dwustu biegaczy, którzy zapisali się na bieg wpisowe wynosiło zaledwie 40 zł. Ci, którzy zapiszą się szybciej, wciąż maja szansę na niższe wpisowe. 

Do dzisiaj na listę zawodników wpisało się już blisko 900 zawodników. W tym roku cena opłaty wpisowej uzależniona jest od kolejności w jakiej dokona się zapisu na bieg. Pierwsze 200 osób płaci 40 zł wpisowego, Poniżej wysokość wpisowego do określonych limitów:
 

Do limitu      Kwota
200              40 PLN
600              50 PLN
1000            60 PLN
1200            70 PLN

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 1100 biegaczy. Bieg do Gorących Źródeł to zawody na dystansie 10 km. Wszyscy, którzy chcą się zapisać mogą to zrobić za pomocą strony internetowej: ZAPISY 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz