Zamknij
REKLAMA

Trwa nabór uzupełniający do Uniejowskiej Akademii Futbolu

06:16, 17.10.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Treningi 2-3 razy w tygodniu, udział w turniejach i obozach sportowych czeka na tych, którzy chcą trenować piłkę nożną w Uniejowskiej Akademii Futbolu Ebiego Smolarka. Trwa nabór uzupełniający dla roczników 2005-2012.

Trwa nabór uzupełniający do Uniejowskiej Akademii Futbolu, w której trenował m.in.Kacper Śmiglewski, który od ubiegłego roku trenuje w MKS Polonia Warszawa.  Nabór nowych zawodników potrwa najprawdopodobniej do końca października. Oprócz treningów i obozów w ramach UAF zawodnicy mają również możliwość korzystania wraz z opiekunem z kompleksu Term Uniejów. 

Warto dodać, że z Akademią współpracują również znani piłkarze - Ewa Pajor oraz Euzebiusz Smolarek, który jest także patronem UAF.


Ewa Pajor i Ebi Smolarek od samego początku wspierają działalność UAF i biorą udział w spotkaniach z zawodnikami i treningach.

Uniejowska Akademia Futbolu to projekt, który stworzyło Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni. Obecnie zawodników szkoli 5 trenerów. 

Opiekunowie dzieci, które chciałyby dołączyć do Uniejowskiej Akademii Futbolu proszeni są o kontakt pod numerem tel. 605 558 711 lub w sklepie Olimpiko w Uniejowie.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone