Łódzka Okręgówka: Start Brzeziny - Termy Uniejów

10:45, 08.08.2020 MGLKS Termy Uniejów Aktualizacja: 08:05, 10.08.2020
Skomentuj zdjęcie archiwalne uniejow.net.pl zdjęcie archiwalne uniejow.net.pl

Drugie ligowe spotkanie i druga porażka MGLKS Term Uniejów w łódzkiej okręgówce. We wczorajszym spotkaniu ze Startem Brzeziny Termalni przegrali pomimo strzelonych trzech bramek.

Nie tak miał wyglądać początek sezonu dla naszej drużyny. Pierwsza połowa i 15 min drugiej części spotkania w wykonaniu naszego zespołu były fatalne. Termalni przegrywali już 4:0,ale dzięki zaangażowaniu zawodników do końca zdołali strzelić 3 bramki i do ostatniej minuty spotkania uniejowianie walczyli o chociażby punkt.

Podsumowując spotkanie bardzo bolą gole stracone ze stałych fragmentów gry. Brak krycia i asekuracji w obronie sprawił, że Termalni w łatwy sposób tracili bramki. Grając do końca Termalni pokazali, że w zespole jest duży potencjał i nadzieja na lepsze występy w kolejnych kolejkach.

Start Brzeziny-Termy Uniejów 4:3 ,Bramki dla MGLKS Termy Uniejów: Włodzimierz Nowak - 2, Szymon Sobańda.

Już za tydzień - 15 sierpnia br. MGLKS Termy Uniejów zagrają  o godz.17.00 na wyjeździe z LKS Różycą.