Zamknij

Juniorzy z trzema punktami po pierwszej kolejce

07:13, 03.09.2020 M.K Aktualizacja: 09:25, 04.09.2020
Skomentuj Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni

Juniorzy zespołu Termy Uniejów z trzema punktami po pierwszej kolejce rozgrywek ligowych. Termalni wygrali w pierwszym meczu z Kolejarzem Łódź 3:2.

Pierwsza połowa meczu z Kolejarzem Łódź nie zapowiadała sukcesu uniejowian. Pomimo wyrównanej gry, to łodzianie strzelali bramki. Najpierw z rzutu karnego, a potem po wzorowo rozegranej kontrze. Do przerwy było 0:2... W drugiej połowie nasi zawodnicy zagrali odważniej i na efekty nie trzeba była długo czekać. Gracjan Madajski szybko po wznowieniu gry strzelił najpierw kontaktową bramkę, a chwilę później, ku ogromnej radości kibiców bramkę na 2:2. Po drugim trafieniu gra znów się wyrównała i kiedy chyba wszyscy pogodzili się z remisem, fantastyczna, składna akcja Termalnych zakończona została trafieniem Bartosza Piszczałkowskiego i ogromną radością naszych zawodników.  Kolejny mecz 5.09 o godz. 17.00. Jjuniorzy na wyjeździe zmierzą się z AKS SMS Łódź.