Zamknij
REKLAMA

Motor Lublin na zgrupowaniu w Uniejowie [FOTO]

12:40, 03.02.2021 | M.K
Skomentuj Fot. Michał Kubacki (wszelkie prawa zastrzeżone).
REKLAMA

Podopieczni Marka Saganowskiego przyjechali na zgrupowanie do Uniejowa w ramach zimowego okresu przygotowawczego. Po rozegraniu sparingu z Legią II Warszawa w niedzielę 31 stycznia, zawodnicy Motoru Lublin zameldowali się w Aparthotelu Termy Uniejów . Żółto-biało-niebiescy będą trenować na kompleksie boisk piłkarskich im. W. Smolarka do 6 lutego.

Przez najbliższych pięć dni „Motorowcy” będą trenować dwa razy dziennie, mając do dyspozycji dwa boiska o sztucznej i naturalnej nawierzchni. Zajęcia zaplanowano również na siłowni. Aparthotel Termy Uniejów, w którym znajduje się drużyna, zapewnia ponadto doskonałe warunki do odnowy biologicznej.

Motor Lublin trenuje w Uniejowie


Fot.www.uniejow.net.pl

– Na zgrupowaniu będziemy głównie pracowali nad motoryką, stałymi fragmentami gry, ale także taktyką i schematami, które chcemy stosować zarówno w defensywie, jak i ataku – mówi trener Marek Saganowski. – Obóz będzie również dobrą okazją do integracji, scementowania zespołu i rozmów. Będziemy się spotykać nie tylko na boisku, ale też przy okazji różnego rodzaju analiz dotyczących zarówno całego zespołu, jak i poszczególnych formacji. Przed nami wiele pracy – informuje szkoleniowiec na stronie internetowej drużyny.

Sparing z Legią II Warszawa drugoligowy Motor Lublin wygrał 3:0. Fot.www.uniejow.net.pl

Do Uniejowa przyjechała kadra licząca 25 zawodników. Jej pełny skład prezentuje się następująco:

BRAMKARZE
Igor Bartnik, Seweryn Kiełpin, Michał Lach, Sebastian Madejski
OBROŃCY
Michał Bogacz, Maksymilian Cichocki, Rafał Grodzicki, Bartosz Janiszek, Michał Król, Dariusz Łukasik, Marcin Michota, Paweł Moskwik, Ariel Wawszczyk
POMOCNICY
Piotr Ceglarz, Sławomir Duda, Leszek Jagodziński, Rafał Król, Kamil Kumoch, Dominik Kunca, Piotr Kusiński, Tomasz Swędrowski, Filip Wójcik
NAPASTNICY
Szymon Rak, Krzysztof Ropski, Daniel Świderski

[ZT]3351[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%