Zamknij
REKLAMA

Marcin Tybura gościł ,,kanapowców'' z popularnego programu telewizyjnego

10:44, 16.05.2021 | M.K
Zdjęcie z programu KANAPOWCY. źródło: player.pl
REKLAMA

Marcina Tyburę będziemy mogli obejrzeć w najbliższym odcinku programu ,,Kanapowcy", który emitowany jest we wtorki na kanale TTV. Zawodnik UFC z Uniejowa będzie pomagał bohaterom programu osiągnąć lepszą formę i pomóc w osiągnięciu wymarzonego celu, jakim jest dla nich zrzucenie wagi.

,,Będę się starał dzisiaj podzielić z wami wiedzą na temat tego, jak poprawiać swoje wyniki w sportach fizycznych - mówił w programie Marcin Tybura.


Zdjęcie z programu KANAPOWCY. źródło: player.pl

Marcin Tybura będzie gościł w klatce pięciu uczestników programu, którzy chcą zmienić swój styl życia i schudnąć.

W szalonym świecie Kanapowców nie ma miejsca na nudę. Tym razem o odpowiedni poziom napięcia zadba Marcin Tybura, jeden z najlepszych polskich zawodników mieszanych sztuk walki. Zaplanowane przez niego wyzwanie totalnie zaskoczy bohaterów. Piotr, Kamil, Kuba, Patryk i Sebastian na własnej skórze przekonają się jak z pozoru banalna czynność potrafi złamać nawet największych twardzieli - czytamy w zapowiedzi odcinka programu ,,Kanapowcy", który emitowany jest o godz. 22. na kanale TTV we wtorki.

 

Bohaterowie programu Kanapowcy nie czują się komfortowo ze swoim ciałem, mimo to nie potrafią zmienić swoich niezdrowych nawyków. W show zostaną oni poddani intensywnym treningom pod okiem trenera, które mają pomóc im w zgubieniu nadprogramowych kilogramów. Miłośnicy piwa oraz niezdrowego jedzenia będą mieli pięć miesięcy na zmianę swoich nawyków. Udział w programie gwarantuje im wsparcie trenera, ścisłą dietę, ćwiczenia oraz opiekę lekarską. W każdym momencie mogą oni wycofać się z show. Testem ich przemiany będzie udział w Runmageddonie, do którego będą się przygotowywać pod okiem profesjonalisty - Krzysztofa Ferenca.

[ZT]3794[/ZT]

[ZT]3837[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%