Termalni zakończyli sezon. Zobacz kto strzelał najwięcej bramek

08:11, 28.06.2021 M.K Aktualizacja: 09:20, 28.06.2021
MGLKS Termy Uniejów zakończyli kolejny sezon w łódzkiej okręgówce. Zdjęcie archiwalne uniejow.net.pl MGLKS Termy Uniejów zakończyli kolejny sezon w łódzkiej okręgówce. Zdjęcie archiwalne uniejow.net.pl
reo

Wynikiem 8:4 zakończył się ostatni w tym sezonie mecz GKS Ksawerów z MGLKS Termy Uniejów. Termalni zajęli w tabeli rozgrywek łódzkiej okręgówki ósmą pozycję, notując 15 zwycięstw, 4 remisy i 15 porażek.

W ostatnim meczu w Ksawerowie dla Termalnych bramki strzelali Mikołaj Walisiak, Bartosz Łuczak, Włodzimierz Nowak i Przemysław Sobolewski. Co istotne przeciwnik zakończył rozgrywki w okręgówce na trzecim miejscu w tabeli. Pierwsze miejsce i awans do IV ligi ma drużyna Widzewa II Łódź,a  drugie LKS Różyca.

W rozgrywkach Keeza Klasy Okręgowej (Grupa 1) drużyna MGLKS Termy Uniejów/Ostrowsko  po 34.kolejkach  zajęła 8.miejsce w tabeli. W 34. rozegranych spotkaniach Termalni zaliczyli 15 wygranych, 4 remisy i 15 porażek, zdobywając 49 punktów.

Najwięcej bramek w sezonie zdobyli Szymon Sobańda i Przemysław Sobolewski (zdjęcia powyżej).

Największą liczbę bramek dla MGLKSu zdobyli w tym sezonie Przemysław Sobolewski i Szymon Sobańda, którzy strzelili po 12 goli. 11 bramek strzelił Włodzimierz Nowak. Aż 18. asyst zanotował w sezonie Przemysław Nowak.

Najwięcej minut rozegranych w sezonie miał Maciej Olczyk (2970 minut), Przemysław Nowak (2910 minut) i Piotr Matusiak (2790 minut).

Najwięcej, bo siedem żółtych kartek w sezonie zobaczył Koziełek Krystian.

Kadra: Zdych(GK), Michalak (GK), Matusiak(c), Koziełek, B.Jóźwiak, M.Jóźwiak, Łuczak, Kaźmierczak, Galoch, Gębski, Olczyk, Sztybrych, Piaseczny, Walisiak, W.Nowak, P.Nowak, Sobolewski, Sobańda, Trener: Ireneusz Szczęsny, Trener Bramkarzy: Piotr Woźniak.