Zamknij
REKLAMA

Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego jedenasty raz w Uniejowie [FOTO]

15:03, 28.09.2021 | M.K
REKLAMA

We wtorek 28 września 2021 r. na Kompleksie Boisk Piłkarskich im. W. Smolarka odbyła się  Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2021/2022. Uniejów był jej gospodarzem już po raz jedenasty. Podczas inauguracji rozegrano także Finały Wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych szkół województwa łódzkiego.

W biegach zorganizowanych w Uniejowie wzięło udział 560 uczniów ze szkół województwa łódzkiego, w tym również dziewięcioro z uniejowskiej podstawówki. Najlepsi z reprezentacji Uniejowa wśród dziewcząt w rywalizacji Igrzysk Młodzieży Szkolnej była Nina Bartosik zajmując 20 miejsce, dziewcząt w rywalizacji Igrzysk Dzieci - Malwina Kaźmierczak zajmujac 23 miejsce, a  wśród chłopców w rywalizacji Igrzysk Dzieci był Witold Woźniak zajmując 8 miejsce.

 Wojewódzką Inaugurację Sportowego Roku Szkolnego 2021/2022 poprowadził Sebastian Napieraj ze Szkoły Podstawowej w Uniejowie.

Podczas inauguracji wystąpiły Mażoretki Driady Uniejów.

Wśród gości podczas inauguracji obecni byli m.in. Sylwester Pawłowski - prezes Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego, Waldemar Flajszer - łódzki kurator oświaty, Sławomir Piętakiewicz - z-ca dyrektora Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, Małgorzata Komajda - starosta poddębicki, Mirosław Madajski - z-ca burmistrza Uniejowa, Agnieszka Kaczmarek i Janusz Stawicki - w-ce dyrektorzy Szkoły Podstawowej w  Uniejowie, Grażyna Ostojska - prezes Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w Łodzi.

Wyniki:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewczęta rocznik 2007-2008

1. Śmiechowska Zuzanna SP Modrzew
2. Tomczyk Zofia SP-12 Tomaszów Mazowiecki
3. Opalczyk Roksana SP 6 Zgierz
 4. Górska Antonina  SP4 Rawa
 5. Wijata Julia SP nr 1 w Opocznie
 6. Boczek Klaudia  ZSzG

Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopcy 2007-2008

1. Kowalewski Wiktor  SP Rozprza
2.Pilichowski Szymon  PSPKPŁ
3. Kowalski Hubert SP 9 Kutno
4. Ułański Łukasz SP Brzeźnio
 5. Pipiński Mateusz SP w Wolbórzu
6. Supera Krzysztof SP Drzewce

Igrzyska Dzieci dziewczęta 2009-2010

1.Kobacka Julia SP Modrzew
2. Smyczek Nadia SP1 Rawa Mazowiecka
3. Winnicka Hanna SP1 Rawa Mazowiecka
4. Koczywąs Nikola SP4 Rawa Maz.  
5 Kuba Aleksandra  SP4 Rawa Maz.
6. Miśkiewicz Sandra 2009 SP Żarnów

Igrzyska Dzieci chłopcy 2009-2010

1. Adamczewski Bartosz SSP nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim
2. Ratajczyk Rafał SSP nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim
3. Stępniewski Tymon SSP nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim
4. Dobrowolski Mikołaj PSP9 Radomsko
5. Wieczorek Paweł SP1
6. Michalak Piotr SP Lutomiersk

Licealiada dziewczęta 2003-2006

1. Karolczuk Martyna KPLO Rawa
2. Sobolewska Aleksandra SLO w Opocznie
3. Sęczek Martyna ZSP Rawa Maz.
4. Pawelus Amelia ZS Pajęczno
5. Formela Oliwia ZSZ Ozorków
 6. Kicińska Marta  II LO Sieradz

Licealiada chłopcy 2003-2006
1. Grabski Mateusz ZS Łęczyca
2. Zawiślak Maksymilian ZSP Kleszczów
3. Sobstel Rafał ZSP Rawa MAZ.
4. Ułański Jakub  I LO Sieradz
5. Kurowski Kacper 1 LO Pabianice
6. Markowiak Mateusz I LO Bełchatów

wyniki: https://time4s.pl/

[FOTORELACJA]1218[/FOTORELACJA]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%