Zamknij
REKLAMA

Wylicytuj koszulkę i wystartuj w Samsung River Triathlon Series w Uniejowie z nr. 1

18:32, 24.01.2022 | .
Zwycięzca jednej z licytacji WOŚP w Uniejowie będzie mógł wystartować w tegorocznych zawodach Samsung River Triathlon Series 2022 z numerem 1!!!
REKLAMA

Jedną z ciekawszych aukcji wystawionych w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Uniejowie jest ta, w której można wylicytować pamiątkową koszulkę z I edycji Samsung River Triathlon Series 2021. Osoba, która ją wylicytuje będzie mogła wystartować w sierpniowych zawodach w Uniejowie z nr 1.

Zwycięzca jednej z licytacji WOŚP w Uniejowie będzie mógł wystartować w tegorocznych zawodach Samsung River Triathlon Series 2022 z numerem 1!!!

II edycja zawodów Samsung River Triathlon Series odbędzie się w tym roku w sześciu miastach, w tym również w Uniejowie, gdzie sportowcy będą rywalizować 28 sierpnia. 

Właśnie ruszyły aukcje uniejowskiego sztabu 3122 w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już teraz można licytować przedmioty i vouchery przekazane przez firmy i osoby prywatne, a w ciągu najbliższych dni pojawią się kolejne aukcje, w tym gadżetów WOŚP. W tym roku wspomagając orkiestrę Jurka Owsiaka i powiększając kwotę zebraną w Uniejowie można wylicytować pamiątkową koszulkę z podpisami organizatorów, sponsorów i partnerów I edycji Samsung River Triathlon Series 2021 - link do aukcji.

W czasie gali podsumowującej I edycje cyklu Samsung River Triathlon Series 22 listopada 2021 r. w Uniejowie Organizatorzy, Sponsorzy oraz Partnerzy podpisali 6 pamiątkowych koszulek, z których każda została przekazana do Miasta Partnerskiego II edycji cyklu w sezonie 2022r. Całkowita kwota z licytacji Fundacja "Jeszcze więcej sportu" przekazuje na WOŚP, osoba która wylicytuje koszulkę w danym mieście za najwyższą wartość będzie mogła wystartować w danym mieście z nr 1.

Podczas podsumowania ubiegłorocznego cyklu, które odbyło się 22 listopada 2021 roku w Aparthotelu Termy Uniejów odbyło się uroczyste podsumowanie cyklu, a wszyscy najważniejsi goście, organizatorzy i sponsorzy podpisali się na sześciu, specjalnych okolicznościowych koszulkach, które trafiły do miast organizatorów tegorocznych zawodów triathlonowych. Teraz zostały one wystawione na lokalne licytacje WOŚP, w tym również w Uniejowie.

[ZT]5048[/ZT]

[ZT]5057[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%