Zamknij
REKLAMA

Drużyna Dynamo Kijów w sobotę przyjedzie do Uniejowa. Tutaj będą nocować i trenować przed eliminacyjnym meczem do Ligi Mistrzów

05:36, 15.07.2022 | .
Piłkarze drużyny Dynamo Kijów w najbliższą środę 20 lipca 2022 r. rozegrają w Łodzi mecz w ramach eliminacji Ligi mistrzów. Zawodnicy ukraińskiej drużyny przed meczem trenować Będą w Uniejowie. Tutaj także będą nocować, a do Uniejowa zawodnicy przyjadą już w najbliższą sobotę.
REKLAMA

Piłkarze drużyny Dynamo Kijów w najbliższą środę 20 lipca 2022 r. rozegrają w Łodzi mecz w ramach eliminacji do Ligi mistrzów. Zawodnicy ukraińskiej drużyny przed spotkaniem trenować będą w Uniejowie. Tutaj także będą nocować, a do Uniejowa zawodnicy przyjadą już w najbliższą sobotę.

Drużyna Dynamo Kijów w sobotę przyjedzie do Uniejowa

Piłkarze Dynama Kijów nocować będą w Apart Hotelu Termy Uniejow, w którym zameldować się mają w najbliższą sobotę 16 lipca, około godziny piętnastej. 

Jak informowaliśmy przed paroma dniami, władze ukraińskiego zespołu brały pod uwagę Uniejów jako bazę treningowo - pobytową przed spotkaniem z Fenerbahce Stambuł, które odbędzie się 20 lipca na Stadionie im. Króla w Łodzi.

[ZT]6011[/ZT]

No i... udało się! Zarówno jakość murawy na naszym stadionie, jak i oferta ApartHotelu Termy Uniejów spełniły wysokie oczekiwania wielokrotnego mistrza Ukrainy. Piłkarze przyjadą do Uniejowa już w najbliższą sobotę, 16 lipca, około godz. 14:00. Powitajmy wspólnie fantastycznych piłkarzy Dynama Kijów!!! - poinformował w swoich mediach społecznościowych Urząd Miasta w Uniejowie.

Dynamo Kijów rozegra swój pierwszy mecz II rundy eliminacji do Ligi Mistrzów na stadionie ŁKS-u w Łodzi. Rywalem Ukraińców będzie tureckie Fenerbahce. O wyborze lokalizacji spotkania oficjalnie poinformowały władze ukraińskiego klub w czerwcu br.

Kijowianie na swoją bazę pobytową wybrali AparthotelTermy Uniejów a trenować będą na obiektach im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie.

 Zgrupowanie w Uniejowie potrwa 9 dni. Trener zespołu Mircea Lucescu do Uniejowa zabiera m.in.  Takich zawodników jak :SerhijSydroczuk, Ołeksandr Karawajew, Wiktor Cygankow, Mykoła Szaparenko, Ilja Zabarnyj, Denys Popow, Ołeksandr Syrota czy Hrehorij Buszczan. Do tego w druzynie jest polski kadrowicz Tomasz Kędziora i słoweński Benjamin Verbić.

 

Przedstawiciele władz najbardziej utytułowanego ukraińskiego klubu piłkarskiego, Dynamo Kijów w Uniejowie gościli 5 lipca br., kiedy to odbyły się m.in. oględziny stadionu i murawy, gdzie zawodnicy mają trenować przed najbliższym meczem. 

Na bazę pobytowo-noclegową zawodnicy wybrali największyuniejowski hotel - Apathotel Termy Uniejów, gdzie według planów, zameldują się już w najbliższą sobotę około godziny 15.00.

[ZT]5962[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%