Zamknij
REKLAMA

II edycja Samsung River Triathlon Series. Wciąż można wystartować w Uniejowie

09:38, 19.07.2022 | .
II edycja Samsung River Triathlon Series. Wciąż można wystartować w Uniejowie. Zdjęcie z I edycji w Uniejowie w 2021 roku.
REKLAMA

Ponad miesiąc został do rozgrywanego w Uniejowie ostatniego etapu cyklu II edycji Samsung River Triathlon Series. Za nami zawody w Gorzowie Wielkopolskim, Wronkach i Koninie. W najbliższy weekend zawody odbędą się w Kole, 14 sierpnia w Międzychodzie, a 28 sierpnia 2022 roku ostatnie zmagania sportowców oglądać będziemy w Uniejowie. Wciąż można zapisać się do udziału w imprezie i wystartować w jednym z dwóch dystansów.

II edycja Samsung River Triathlon Series. Wciąż można wystartować w Uniejowie

Organizatorem jedynego w swoim rodzaju SAMSUNG River Triathlon Series, pierwszych triathlonowych zmagań na ziemi lubuskiej (Gorzów Wlkp.), w Wielkopolsce (Wronki, Konin, Koło, Międzychód) i na ziemi łódzkiej (Uniejów) rozgrywanych na rzece Warta jest Fundacja „Jeszcze więcej sportu” .

W sezonie 2022 cykl składa się z 6 etapów i ma charakter ponadregionalny. Głównym założeniem Samsung River Triathlon Series, jest to że  zawody będą rozgrywane na dwóch najbardziej popularnych dystansach 1/8IM oraz 1/4IM.

Zawodnicy, podobnie jak w minionym sezonie 2021 będą mieli do wyboru rywalizację na jednym z dwóch dystansów:

„ćwiartka” – 1/4 IM  na którą składają się: 950 m pływania, 45 km jazdy rowerem i 10,55 km biegu
dla rozpoczynających przygodę z TRI - 1/8 IM na który składa się: 475 m pływania, 22,5 km jazdy na rowerze oraz 5,275 km biegu.

Na obu oczywiście można wystartować zarówno indywidualnie, jak i w sztafecie. Po każdym etapie, jak i w klasyfikacji końcowej całego cyklu udekorowani zostają najlepsi zawodnicy i zawodniczki w swoich kategoriach wiekowych oraz Open na każdym dystansie.

Finał Samsung River Triathlon Series 2022 w Uniejowie

Samsung River Triathlon Series w 2022 ponownie zawita z finałem do Uniejowa. Bezpośrednio po zakończonych zawodach, podobnie jak w roku ubiegłym, odbędzie się dekoracja najlepszych zawodników i zawodniczek w klasyfikacji generalnej oraz poszczególnych kategorii wiekowych. 

Zapisy na tegoroczne zmagania ruszyły z początkiem roku. Zapisy prowadzone są na stronie internetowej: https://rivertriathlon.pl/rejestracja/. Opłata startowa na dystansie1/8 IM wynosi obecnie 199 PLN, a na dystansie 1/4 IM - 249 PLN i 219 PLN dla sztafet.

W przypadku niewypełniania limitu zgłoszeń, opłata startowa w dniu zawodów będzie wynosić: 220 PLN na dystansie 1/8 IM, 270 PLN na dystansie 1/4 IM, dla sztafet 230 PLN na dystansie 1/8IM, dla sztafet 250 PLN na dystansie 1/4 IM.

[FOTORELACJA]1191[/FOTORELACJA]

[FOTORELACJA]1189[/FOTORELACJA]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%