Zamknij
REKLAMA

Zawodnicy Dynamo Kijów trenują w Uniejowie [FOTO]

08.04, 23.07.2022 . Aktualizacja: 16.59, 23.07.2022
W piątek  22 lipca udało nam się oglądać zawodników podczas wieczornego treningu. 
REKLAMA

Do 25 lipca 2022 r. w Uniejowie przebywają zawodnicy i sztab szkoleniowy Dynama Kijów, czołowej ukraińskiej drużyny Premier-liha. W związku z wybuchem w Ukrainie wojny piłkarze grający w meczach eliminacyjnych do Ligi Mistrzów wybrali na rozegranie meczu z tureckim Fenerbahce Stambuł łódzki stadion ŁKS-u, a na bazę treningową Uniejów. 

Zawodnicy Dynama Kijów trenują w Uniejowie [FOTO]


 

[FOTORELACJA]1396[/FOTORELACJA]

Piłkarze Dymano Kijów przyjechali do Uniejowa 16 lipca. Tutaj zawodnicy ukraińskiej drużyny spędzą 9 dni, a na boiskach im. Włodzimierza Smolarka przygotowywali się do meczu II rundy eliminacji do Ligi Mistrzów z Fenerbahce Stambuł, w którym zremisowali w ostatnią środę 0:0. 
Dynamo Kijów na boiskach w Uniejowie.

[ZT]6081[/ZT]

Zawodnicy Mircea Lucescu trenują na uniejowskich boiskach jeszcze do niedzieli, a na bazę hotelową wybrali tutejszy Aparthotel Termy Uniejów. W piątek  22 lipca udało nam się oglądać zawodników podczas wieczornego treningu. 

Tomasz Kędziora na treningu Dynamo Kijów w Uniejowie.

Dynamo Kijów to wielokrotny Mistrz Ukrainy, 13-krotny zdobywca Pucharu kraju, trzykrotny półfinalista Ligi Mistrzów, zawodnicy tej drużyny występowali również w rozgrywkach Ligi Europy oraz triumfowali w rozgrywkach Super Pucharu UEFA i Pucharu Zdobywców Pucharów.

[ZT]6101[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%