Zamknij
REKLAMA

Dwanaście medali dla uniejowianek na mistrzostwach świata!

07.30, 20.09.2022 .
Weronika Kujawa, Apolonia Dałek, Liliana Spławska Wiatr, Hanną Spławska Wiatr, Oliwia Staniak, Patrycja Kowalczyk, z tyłu: Maja Ostrowska Gralka fot. BASSAI Uniejów
REKLAMA

Dwunastoma medalami dla zawodniczek Uniejowskiego Klubu Karate BASSAI zaowocowały Mistrzostwa Świata Federacji WKA w karate, które rozegrane zostały w Szczecinie w dniach 16-18 września 2022 r.

Dwanaście medali dla uniejowianek na mistrzostwach świata karate!

6-osobowy skład przywiózł krążki we wszystkich kolorach! Złotą medalistką została Weronika Kujawa, która do złota w drużynówce dorzuciła jeszcze dwa srebra i trzy brązy. Oliwia Staniak zdobyła w sumie trzy medale, w tym również złoto w kumite ind., Patrycja Kowalczyk: złoto i srebro.

Na szczególne brawa zasłużyły młodsze reprezentantki Uniejowskiego Klubb Bassai: Liliana Spławska Wiatr, która zdobyła srebro w kata indywidualnym, brąz w kumite indywidualnym, a wraz z Hanną Spławska Wiatr i Apolonią Dałek brązowy medal w kata drużynowym.

Z takiego startu trenerka Maja Ostrowska Gralka może być tylko dumna. Sama sędziowała trzy dni Mistrzostw w gronie sędziów z całego świata. Po krótkim odpoczynku grupa Bassai już w większym składzie wystartuje na Pucharze Polski w Łęczycy. 

 Weronika Kujawa,  Maja Ostrowska-Gralka,  Oliwia Staniak,  Patrycja Kowalczyk 

Weronika Kujawa,  Patrycja Kowalczyk,  Oliwia Staniak 

1. Weronika Kujawa,  Apolonia Dałek, Liliana Spławska Wiatr, Hanną Spławska Wiatr,  Oliwia Staniak,  Patrycja Kowalczyk,  z tyłu: Maja Ostrowska Gralka 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%