Zamknij
REKLAMA

Połączeni Pasją po raz szósty zagrają w Uniejowie

09.31, 20.09.2022 .
Połączeni Pasją po raz szósty w Uniejowie. Fot. uniejow.net.pl
REKLAMA

W piątek 7 października 2022 r. odbędzie się VI. Wojewódzki Integracyjny Turniej Piłki Nożnej. Turniej organizowany przez Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni każdego roku pokazuje, że piłka nożna jest dla wszystkich i wszystkim bez wyjątku przynosi ogromną radość.

W tegorocznych zawodach zobaczymy zmagania dzieci i młodzieży oraz zawodników Olimpiad Specjalnych Polska. Jak zawsze na zakończenie zobaczymy mecz „PRZYJAŹNI” zawodników AMP Futbol Nowe Technologie Różyca, samorządowców, a także zaproszonych osób wspierających integrację oraz lokalny futbol.

Turniejowi patronują: Małgorzata Komajda - Starosta Poddębicki, Józef Kaczmarek - Burmistrz Uniejowa, Łódzki Związek Piłki Nożnej oraz fantastyczni piłkarze: Ewa Pajor, Agata Tarczyńska i Euzebiusz Smolarek - patroni Uniejowskiej Akademii Futbolu P&T&S.

Dofinansowanie Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni otrzymało z Budżetu Województwa Łódzkiego, w wyniku konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w 2022 r. pn. „Wydarzenia sportowe na plus”

Zapraszamy w piątek, 7 października na Kompleks Boisk im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie do kibicowania. Początek zawodów o godz. 10.00.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%