Zamknij
REKLAMA

Podium naszych uczniów na Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Uniejowie

07.51, 26.09.2022 . Aktualizacja: 09.12, 26.09.2022
fot. archiwum SP w Uniejowie.
REKLAMA

W ubiegłym tygodniu w Uniejowie na terenach przy Kompleksie Boisk Piłkarskich im. Włodzimierza Smolarka rozegrano Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe w ramach współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego, w których udział wzięli również uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy Uniejów.

W zawodach wystartowało łącznie 114 uczniów reprezentujących prawie wszystkie gminy z powiatu poddębickiego. W sumie rozegrano cztery biegi, aż w trzech najlepsi okazali się reprezentanci naszej gminy.

W grupie dziewcząt klas VII-VIII bezkonkurencyjna okazała się Malwina Kaźmierczak że Szkoły Podstawowej w Uniejowie. W grupie klas V-VI pierwsza do mety dobiegła Magdalena Dzieran też reprezentująca Szkołę Podstawową w Uniejowie.

W grupie chłopców klas V--VI najlepszy okazał się Dawid Pietrzak że Szkoły Podstawowej w Wilamowie. Oprócz wymienionej trójki na uwagę zasługują inni uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Uniejowie. I tak w grupie wiekowej chłopców klas V-VI Szymon Kęcel wywalczył doskonałe trzecie miejsce, a Wojciech Tomczyk zajął piąte miejsce.

W grupie wiekowej klas VII-VIII Zuzanna Pacholczyk dotarła do mety na piątym miejscu, wśród chłopców również na piątym miejscu finiszował Witold Woźniak.

Wszyscy wymienieni uczniowie wywalczyli awans do Finałów Wojewódzkich w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbędą się 29 września w Uniejowie.

Organizacją zawodów powiatowych zajmowali się nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Uniejowie - Karolina Marosik, Szymon Bugajak, Tomasz Bartosik i Sebastian Napieraj.


Fot. Z arch. Szkoły Podstawowej w Uniejowie.

[ZT]6460[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%