Zamknij
REKLAMA

Mikołajkowy turniej piłkarski kolejny raz w Uniejowie [ZDJĘCIA]

07.10, 05.12.2022 . Aktualizacja: 23.53, 05.12.2022
Na hali sportowej nie zabrakło podczas mikołajkowego turnieju również kibiców.
REKLAMA

Halowy Turniej Piłki Nożnej z Mikołajem organizowany przez Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni po raz kolejny odbył się na hali sportowej przy szkole w Uniejowie. 4 grudnia 2022 r. młodzi zawodnicy i zawodniczki Uniejowskiej Akademii Futbolu rozegrali mecze i odebrali pamiątkowe medale.

Mikołajkowy turniej piłkarski w Uniejowie 

[FOTORELACJA]1470[/FOTORELACJA]

Uniejowska Akademia Futbolu Pajor&Tarczyńska&Smolarek już kolejny raz zorganizowała dla swoich wychowanków  mikołajkowy turniej, podczas którego nie liczył się wynik, a wspólna zabawa i sportowa rywalizacja.

W turnieju rozgrywanym z podziałem na trzy grupy na hali sportowej uniejowskiej podstawówki zagrało około 150 zawodników i zawodniczek z UAF.


Na zdjęciu Piotr Kozłowski  z UAF, który poprowadził turniej.


Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe medale ufundowane przez burmistrza Uniejowa oraz słodkości od Akademii. Medale wręczali Piotr Woźniak - prezes Uniejowskiego Stowarzyszenia Aktywni, Roman Piaseczny - prezes MGLKS Termy Uniejów/K-Flex oraz trenerzy i wychowankowie akademii.

Sportowej rywalizacji przyglądali się wychowankowie UAF-u: Kacper Śmiglewski – zawodnik Cracovii, reprezentant Polski Mistrzostw Europy U-17 w Izraelu oraz Kuba Plicha(PSV Łódź) i Adam Graczyk (PSV Łódź).

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%