Zamknij
REKLAMA

W Uniejowie walczyli o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach. Kto wygrał?

08.49, 09.01.2023 . Aktualizacja: 09.24, 10.01.2023
Najlepsi okazali się mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, wśród których zagrali również funkcjonariusze posterunku w Uniejowie. Fot. KPP w Poddębicach.
REKLAMA

Dziewięć zespołów walczyło podczas kolejnej edycji Turnieju Halowej Piłki Nożnej Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach, rozgrywanego w Uniejowie. W rozgrywkach udział wzięli policjanci.Najlepsi okazali się mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, wśród których zagrali również funkcjonariusze posterunku w Uniejowie.

W Uniejowie policjanci walczyli o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Poddębicach . Kto wygrał?
 

[FOTORELACJA]1487[/FOTORELACJA]

7 stycznia 2023. r. w turnieju piłkarskim, który po raz szósty rozegrany został na hali sportowej w Uniejowie rywalizowali policjanci z Łodzi, Bełchatowa, Łowicza, Pabianic, Poddębic, Kutna, Zduńskiej Woli i Sieradza.

Pierwsze miejsce zdobył zespół z KPP Poddębice, drugie miejsce KPP Bełchatów, a trzecie miejsce OSP Sieradz. Czwarte miejsce zajęli policjanci z KPP Pabianice

Przyznane zostały także dodatkowe wyróżnienia. Tytuł "Najlepszego Bramkarza" zdobył Dominik Watała z KPP w Bełchatowie. „Najlepszym Zawodnikiem Turnieju” okazał się Patryk Niewiadomski z Ośrodka Szkolenia Policji w Sieradzu, a „Najlepszym Strzelcem” – Krzysztof Stachlewski z KPP w Poddębicach.

Zawody były dobrą okazją do promowania sportu wśród  mundurowych, rozwijania umiejętności gry w halową piłkę nożną oraz propagowanie zasad fair-play.

Zwycięzcom Turnieju puchary i nagrody wręczył insp. Krzysztof Kotkowski - Komendant Powiatowy Policji w Poddębicach i Marcin Pietrzak , organizator turnieju, których można było również zobaczyć na boisku jako zawodników drużyny KPP Poddębice.  Na zdjęciu z Dominikiem Watałą - najlepszym bramkarzem turnieju.

Zdjęcia: KPP Poddębice. 

[ZT]6996[/ZT]

[ZT]6987[/ZT]

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%