Zamknij
REKLAMA

Ferie w bibliotece w Uniejowie

10:09, 08.02.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. MGBP w Uniejowie.

W ostatni tydzień zimowych ferii atrakcje dla najmłodszych przygotowała Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie. Za nami pierwsze dni warsztatów w bibliotece. 

Podczas zajęć dzieci miały możliwość zapoznania się z techniką tworzenia kwiatów z foamirany irlandzkiej oraz tworzyły własne drzewka z bibuły. Podczas Dnia z Kubusiem Puchatkiem, który zorganizowano z okazji jego urodzin, dzieci wsłuchiwały się w książkę pt. „ Urodziny Kubusia Puchatka”.  Dzieci na żywo miały możliwość zobaczenia brykającego Tygryska oraz Kłapouchego.
W trakcie trzeciego dnia Dni Otwartych w bibliotece w Uniejowie najmłodsi mieli okazję kilka dni przed Świętem Zakochanych zaprojektować własne walentynki. Zajęciom towarzyszyło czytanie wierszyków okazjonalnych, ale powstawały i własne dzieła. W drugiej części zajęć była możliwość stworzenia kwiatków, które robione były z bibuły oraz wykałaczek.

Na zajęciach, które odbywają się dzisiaj uczestnicy warsztatów będą własnoręcznie tworzyć i ozdabiać karnawałowe maski oraz uczestniczyć w salonie kosmetycznym dla dzieci.

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone