Zamknij
REKLAMA

Młodzi wykonawcy na zimowym festiwalu piosenki

08:03, 10.02.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Michał Kubacki

9 lutego 2018 roku  w Miejsko–Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie odbył się "XVII Gminny Zimowy Festiwal Piosenki dla dzieci i młodzieży". W tegorocznym konkursie udział wzięło aż 73 młodych wykonawców w 4 kategoriach wiekowych.

Organizatorem festiwalu, który był ostatnim wydarzeniem w ramach zimowych ferii w naszym mieście był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie.
Młodzi wykonawcy wystąpili w 4 kategoriach wiekowych: klas przedszkolnych, klas I-III, klas IV-VI oraz VII-VIII i gimnazjum. Komisja Artystyczna w składzie: Bartosz Komajda – przewodniczący, Mirosław Madajski, Maksymilian Milczarek przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria klasy przedszkolne:

GRAND PRIX – Eliza Wojtczak Miejskie Przedszkole w Uniejowie

I nagroda – Michalina Kujawa Miejskie Przedszkole w Uniejowie

I nagroda – Laura Wolak Miejskie Przedszkole w Uniejowie

II nagroda – Helena Kołata Miejskie Przedszkole w Uniejowie

III nagroda duet -Kornelia Pietrzak, Zofia Chmielecka Miejskie Przedszkole w Uniejowie

III nagroda - Anna Kozłowska Szkoła Wielenin

kategoria klasy I – III

GRAND PRIX – Maja Perkowska Szkoła Podstawowa w Uniejowie

I nagroda – Kacper Pizulski Publiczna Szkoła Podstawowa w Spycimierzu

I nagroda – Elżbieta Maruszak Szkoła Podstawowa w Wilamowie

II nagroda – Barbara Troczyńska Szkoła Podstawowa w Uniejowie

II nagroda – Filip Wawrzyniak Szkoła Podstawowa w Uniejowie

III nagroda – duet Marcelina Figurska, Inga Olczyk  Szkoła Podstawowa w Uniejowie

III nagroda – Maja Pawlak Szkoła Podstawowa w Wieleninie

wyróżnienie – Oliwia Kwiatkowska Szkoła Podstawowa w Uniejowie

kategoria klasy IV-VI

GRAND PRIX – Karolina Szczepańska Szkoła Podstawowa w Uniejowie

I nagroda  - Maja Wappa Szkoła Podstawowa w Uniejowie

I nagroda – Amelia Perkowska Szkoła Podstawowa w Uniejowie

II nagroda – Marianna Stefańska Szkoła Podstawowa w Uniejowie

II nagroda – Oliwia Łuczak Szkoła Podstawowa w Uniejowie

III nagroda – Lidia Pająk Szkoła Podstawowa w Uniejowie

Kategoria klasy VII-VIII, gimnazjum

I nagroda – Weronika Napieraj Szkoła Podstawowa w Uniejowie

II nagroda – Weronika Kujawa Szkoła Podstawowa w Uniejowie

III nagroda – Natalia Izydorczyk Szkoła Podstawowa w Uniejowie

wyróżnienie – Vanessa Karcz Szkoła Podstawowa w Wieleninie

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone