Zamknij
REKLAMA

Lider Dance nagrali kolejny teledysk. Zobaczcie zdjęcia

10:13, 25.08.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. arch. Lider Dance.

Prawdopodobnie na przełomie sierpnia i września swoją premierę będzie miał teledysk do nowej piosenki pt. "Ja dla Ciebie, Ty dla mnie" zespołu Lider Dance. Zanim ukaże się klip, mamy dla Was kilka zdjęć z kręcenia teledysku.

Nagrywany w letniej scenerii teledysk powstawał w Krakowie i okolicach. Zdjęcia do klipu realizowane były przez dwa dni, a ich efekt fani będą mogli zobaczyć już wkrótce. Autorami muzyki do nowej piosenki są Marcin Madajski, Marcin Tomczyk i Karolina Michalak, poprzednia wokalistka zespołu, która jest również autorką tekstu. 
Męska cześć zespołu - Marcin Madajski i Marcin Tomczyk są z Uniejowa, wokalistka Agnieszka Mazurek pochodzi ze Zduńskiej Woli. Od 2008 roku zespół tworzy muzykę dance/ disco polo. Ostatni przebój Lider Dance - piosenka ,,Zaczarowałaś mnie" ma już ponad cztery miliony wyświetleń na Youtube. Aranżację do niej stworzył  Marek Gwiazdowski z MIG.

Już 9 września 2018 roku zespół wystąpi jako gwiazda wieczoru na Dożynkach Powiatowych, które organizowane będą w Poddębicach.


Zdjęcia z realizacji teledysku. Arch. Lider Dance.


 


Poprzedni teledysk zespołu Lider Dance, który ma już ponad cztery miliony wyświetleń.

 

[ZT]1597[/ZT]

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone