Zamknij
REKLAMA

Tak się bawili na Gminnym Dniu Seniora [ZDJĘCIA]

08:25, 30.11.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Michał Kubacki

Koncert z okazji Gminnego Dnia Seniora odbył się wczoraj, tj. 29 listopada 2018 roku w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Uniejowie. Podczas imprezy zorganizowanej przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie wystąpili wokalistka Izabela Rybnik oraz muzyk Dariusz Bagiński (skrzypce, fortepian).

Muzycy wystąpili dla uniejowskiej publiczności w utworach takich wykonawców jak: Maryla Rodowicz, Mieczysław Fogg, Bogusław Mec czy Jacek Kaczmarski. Dla seniorów wystąpili podczas wieczoru także lokalni artyści: Chór Kantylena, Zespół Śpiewaczy Włościanki z Wielenina i Kapela ze wsi Wilamów. Na zakończenie imprezy uczestnicy organizowanego w Uniejowie już cyklicznie Dnia Seniora wzięli udział w poczęstunku przygotowanym przez ,,Termy Uniejów".


,,Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić. Ten cytat  Marka Twaina przypomniała wczoraj Urszula Urbaniak.


Gminne Dni Seniora prowadził pełniący obowiązki dyrektora MGOK w Uniejowie Robert Palka.


Dla publiczności wystąpił chór Kantylena.


Życzenia dla seniorów złożyli starosta poddębicki Małgorzata Komajda i przewodniczący Rady Miejskiej w Uniejowie Mirosław Madajski.

 

Zobacz więcej zdjęć z Gminnego Dnia Seniora:
 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone