Zamknij
REKLAMA

Dzieci Suzuki ponownie w Uniejowie [VIDEO i ZDJĘCIA]

06:20, 25.02.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Od 21 lutego 2019 r. na terenie naszego miasta odbywały się ,,V Zimowe Warsztaty Dzieci Suzuki w Uniejowie". W niedzielę 24 lutego w zamku odbył się koncert Zespołu Dziecięcego "Suzuki", który był zwieńczeniem kilkudniowych zajęć.

Oprócz warsztatów muzycznych odbywały się także zajęcia taneczne i plastyczne. Młodzi muzycy pod okiem 10 nauczycieli i rodziców wzięli udział w warsztatach bluesowych, improwizacji, zajęciach kształcenia słuchu, tańca i rytmiki. Na zajęcia do Uniejowa przyjechały dzieci m.in. z Olsztyna, Wrocławia, Łodzi, Zduńskiej Woli, Turku, a nawet Londynu.


Warsztaty i koncert powitalny odbyły się w MGOK w Uniejowie.

Na warsztatach, które już po raz piąty organizowane były w Uniejowie swoje umiejętności gry na flecie, skrzypcach, fortepianie lub wiolonczeli szkoliło ponad siedemdziesięciu uczestników. Zwieńczeniem warsztatów był niedzielny koncert, na którym wystąpili najmłodsi uczestnicy zajęć oraz ich rodzice i nauczyciele.

Na koncercie można było usłyszeć utwory starych mistrzów muzyki klasycznej oraz lekkie utwory folkowe i bluesowe. Młodzi muzycy zagrali także melodie znane z filmów i musicali.


,,Kukułeczka'' w wykonaniu grupy fletów na Warsztatach Dzieci Suzuki w Uniejowie

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

BeataBeata

0 0

Ładnie zagrana muzyka z musicalu CATS. Pięknie 17:24, 27.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone