Zamknij
REKLAMA

Uroczyste wręczenie nagród i otwarcie wystaw pokonkursowych w MGOK w Uniejowie [FOTO]

16:11, 22.05.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcia A.Sobczak i MGOK w Uniejowie

22 maja 2019 r. w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i otwarcie wystaw pokonkursowych powiatowych konkursów o tematyce wiosennej. Na konkursy wpłynęło 538 prac plastycznych, literackich i fotograficznych z 16 placówek oświatowych terenu powiatu poddębickiego.

Komisja Artystyczna w składzie: Beata Szymczak, Aleksandra Kałużna – Płaczek, Robert Palka, Marcin Rybczyński, Aleksandra Zielonka i Agnieszka Owczarek oceniając prace brała pod uwagę samodzielność, estetykę, pomysłowość oraz inwencję twórczą uczestników, a także ciekawe, zaskakujące i zarazem najprostsze realizacje w dziedzinie literatury, plastyki i fotografii. Nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali:

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosenne impresje”

kategoria przedszkole (przyznano 18 równorzędnych nagród):

Julia Wieczorek Klaudia Dąbek Punkt Przedszkolny w Drwalewie
Aleksandra Solich, Oliwia Firgan, Rafał Urbaniak Jagoda Rosik Publiczne Przedszkole w Pęczniewie
Natalia Skrzypczyk, Aurelia Dzierżawska Publiczne Przedszkole w Poddębicach
Julia Kaczmarek, Tymon Kosiński Przedszkole w Dalikowie
Filip Kubiak, Jan Pakuła, Danuta Troczyńska, Kornelia Pietrzak, Maja Banasiak Miejskie Przedszkole w Uniejowie
Zuzanna Stempień Niepubliczne Tęczowe Przedszkole w Poddębicach
Marcel Klimczak, Igor Bierzyński Publiczne Przedszkole w Wartkowicach

kategoria klasy I – III

I Kacper Pizulski Publiczna Szkoła Podstawowa w Spycimierzu
II Ewa Tomaszewska Szkoła Podstawowa w Wilamowie
III Hubert Piątek Szkoła Podstawowa w Pęczniewie

wyróżnienia:
Antoni Jeżka, Patrycja Drzewoszewska, Maciej Sękowski Szkoła Podstawowa w Uniejowie
Amelia Sromecka Szkoła Podstawowa w Zygrach
Stanisław Koluch Szkoła Podstawowa w Dalikowie
Lena Walczak Szkoła Podstawowa w Domaniewie
Lucyna Cichecka Szkoła Podstawowa w Wartkowicach
Mateusz Kospin Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie
Wiktoria Kujawiak Szkoła Podstawowa w Kłódnej

kategoria klasy IV – VI

I nagroda – nie przyznano
II nagroda Amelia Tomczyk Szkoła Podstawowa w Uniejowie
III nagroda Filip Dudziński Szkoła Podstawowa w Pęczniewie

wyróżnienia
Mikołaj Gogulski Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie
Dominika Kaźmierczak Szkoła Podstawowa w Uniejowie
Aleksandra Grabarczyk Szkoła Podstawowa w Pęczniewie

Powiatowy Konkurs Literacki „Wiosna wierszem pisana”

kategoria klasy II-IV

I Oliwia Kwiatkowska Szkoła Podstawowa w Uniejowie
II Martyna Rosiak Szkoła Podstawowa w Wartkowicach
III Mateusz Motylewski Szkoła Podstawowa w Pęczniewie z filia w Brzegu

wyróżnienia
Natalia Kornacka Szkoła Podstawowa w Pęczniewie z filia w Brzegu
Inga Olczyk, Magdalena Janczak Szkoła Podstawowa w Uniejowie
Kornelia Kosicka Szkoła Podstawowa w Zygrach
Agata Saganiak Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie
Szymon Jaros Publiczna Szkoła Podstawowa w Spycimierzu

kategoria klasy V-VIII

I Tobiasz Gdański Szkoła Podstawowa w Wieleninie
II Aleksandra Mirek Szkoła Podstawowa w Wilamowie
III Monika Świątek Szkoła Podstawowa w Wilamowie

wyróżnienia
Aleksandra Kozłowska Szkoła Podstawowa w Wieleninie
Olga Rojek Szkoła Podstawowa w Zadzimiu
Martyna Szpakowska Szkoła Podstawowa w Zygrach
Wiktor Wawrzyniak Szkoła Podstawowa w Kłódnej
Martyna Pabian Szkoła Podstawowa w Domaniewie
Aleksandra Szafarz ,Dawid Bartosik Szkoła Podstawowa w Uniejowie

 

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wiosna w kadrze zapisana”

kategoria klasy IV – VI, gimnazjum

I Piotr Kocka Szkoła Podstawowa w Pęczniewie
II Zofia Grzelak Szkoła Podstawowa w Uniejowie
II Wioletta Miłosz Szkoła Podstawowa w Zadzimiu
III Oliwia Pietrzak Szkoła Podstawowa w Uniejowie
III Idalia Drzewiecka Szkoła Podstawowa w Zadzimiu

wyróżnienia:
Natalia Koźba Szkoła Podstawowa w Pęczniewie z filia w Brzegu
Klaudia Solarek Szkoła Podstawowa w Zadzimiu
Weronika Pecyna Szkoła Podstawowa w Uniejowie
Julia Grabarska Szkoła Podstawowa w Zygrach
Tobiasz Gdański Szkoła Podstawowa w Wieleninie

Organizatorem konkursu byli: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie, Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie, a patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Powiatu Poddębickiego.

Zdjęcia: A.Sobczak i MGOK 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone