Zamknij
REKLAMA

Lider Dance nagrali nowy teledysk [TRAILER]

11:15, 04.09.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Już we wrześniu swoją premierę będzie miał teledysk do nowej piosenki pt. "Całować chcę" zespołu Lider Dance. Zanim ukaże się klip, mamy dla Was gorące zdjęcia z realizacji teledysku i trailer.

Zespół ,,Lider Dance" powstał w 2004 roku. Obecnie grupa występuje  w składzie: Agnieszka Mazurek, Marcin Madajski i Marcin Tomczyk. Wcześniej wokalistką była Karolina Michalak, która nadal współtworzy nowe przeboje zespołu. Jest ona autorką tekstu do najnowszej piosenki ,,Całować chcę". 

Grupa Lider Dance – pochodząca z Uniejowa – na swoim koncie ma kilka przebojów, m.in. „Ja dla ciebie, ty dla mnie”, „Kim Ty jesteś”, „Co za dziewczyna”, ,,Tak bardzo kocham", czy ,, Zaczarowałaś mnie", do którego teledysk ma blisko 6 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Zdjęcia do teledysku powstały w Sulejowie i Łodzi.  Premiera teledysku w Polo tv 27 września, a wcześniej piosenkę będzie można usłyszeć w Vox FM i zobaczyć teledysk na kanale YouTube zespołu.

Fot. Lider Dance.

 

[ZT]2240[/ZT]

 

Fot. Lider Dance.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

MkMk

0 0

Hola hola... Pani Agnieszka pochodzi ze Zduńskiej Woli w związku z czym zespół Lider Dance to zespół Unoejowsko Zduńsko Wolski 🙂 08:33, 10.09.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

do MKdo MK

0 0

PRzyznaje rację :) ale i tak 2/3 sa z gminy Uniejów :D Ważne, że ładnie śpiewają :D 12:39, 10.09.2019


REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone