Zamknij
REKLAMA

W ośrodku kultury wręczono nagrody w jesiennych konkursach [FOTO]

07:20, 02.12.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

29 listopada 2019 r. w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i otwarcie wystaw pokonkursowych powiatowych konkursów o tematyce jesiennej.

Na konkurs wpłynęło 359 prac ( plastycznych, literackich i fotograficznych) z 12 placówek oświatowych z terenu powiatu poddębickiego. Uroczystość zaszczycili swoja obecnością Dorota Kubiak – Zastępca Naczelnika Wydziału Zdrowia , Pomocy Społecznej, Oświaty i Edukacji Starostwa Powiatowego w Poddębicach, Danuta Pecyna Radna Rady Powiatu Poddębickiego, Janusz Kosmalski Zastępca Burmistrza Miasta Uniejów

.

Nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali:

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jesienne obrazki”

Kategoria przedszkole przyznano 6 równorzędnych nagród

Wiktor Jagieło, Karolina Pajor, Sophie Emma Baggott, Alicja Czyżo, Gumiński z Miejskiego Przedszkola w Uniejowie oraz Marysia Kołodziejek z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Wilamowie.

kategoria klasy I – III (przyznano 3 nagrody i 7 wyróżnień)

nagrody:

I Alicja Kaczmarek Szkoła Podstawowa w Uniejowie
II Izabela Urbaniak Szkoła Podstawowa w Pęczniewie
III Adrianna Miszczak Szkoła Podstawowa w Dalikowie

wyróżnienia

Iga Marciniak Szkoła Podstawowa w Kłódnej, Robert Zawiła i Natalia Walczykowska Szkoła Podstawowa w Uniejowie, Jan Kołodziejek i Bartłomiej Walczak Szkoła Podstawowa w Wilamowie, Natalia Goszczyk Szkoła Podstawowa w Wieleninie, Marcel Sowiński Szkoła Podstawowa w Dalikowie.

Powiatowy Konkurs Literacki „Napiszę wiersz o jesieni”

kategoria klasy III-V ( przyznano 3 nagrody i 4 wyróżnienia)

nagrody:

I Olga Łuczak Szkoła Podstawowa w Zadzimiu
II Igor Łukasik Szkoła Podstawowa w Uniejowie
III Hanna Futro Szkoła Podstawowa w Poddębicach

Wyróżnienia:
Antonina Siwiec Szkoła Podstawowa w , Nikola Grabińska Szkoła Podstawowa w Zygrach, Klaudia Dobrzyńska Szkoła Podstawowa w Wartkowicach, Alan Palka Szkoła Podstawowa w Wilamowie

 

kategoria klasy VI-VIII ( przyznano 3 nagrody i 4 wyróżnienia)

nagrody

I Artur Jaszczura Szkoła Podstawowa w Poddębicach
II Tobiasz Gdański Szkoła Podstawowa w Wieleninie
III Amelia Rydzyńska Szkoła Podstawowa w Zadzimiu

wyróżnienia

Marta Słodzińska Szkoła Podstawowa w Pęczniewie z filią w Brzegu, Amelia Gieraga Szkoła Podstawowa w Wartkowicach, Natalia Nowińska Szkoła Podstawowa w Wieleninie, Hubert Budziarek Szkoła Podstawowa w Wilamowie

 

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Jesień w obiektywie zapisana – moja miejscowość”

kategoria klasy IV – VIII (przyznano 3 nagrody i 4 wyróżnienia)

nagrody

I Kacper Wójcik Szkoła Podstawowa w Uniejowie
II Cynthia Karcz Szkoła Podstawowa w Wieleninie
III Agnieszka Bamberska Szkoła Podstawowa w Wilamowie

wyróżnienie:

Michalina Skórka Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie, Agata Kornat Szkoła Podstawowa w Kłódnej, Nina Górka Szkoła Podstawowa w Uniejowie, Wiktoria Dominiak Szkoła Podstawowa w Pęczniewie z filią w Brzegu

 

Organizatorami byli Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie oraz Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie. Nagrody dla laureatów ufundowali: Starostwo Powiatowe w Poddębicach, Urząd Miasta w Uniejowie, Lokalna Grupa Działania „Miedzy Wartą a Nerem”, PGK „TERMY UNIEJÓW”, Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie

 

 

REKLAMA
(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone