Zamknij
REKLAMA

Uniejów w ,,Fajnej Polsce" w styczniu w TV [FOTO]

14:58, 09.01.2020 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Na zdjęciu wokalistka Monika Kuszyńska. Fot. Michał Kubacki

Już pod koniec stycznia widzowie TVP Polonia będą mogli zobaczyć nowy odcinek programu ,,Fajna Polska", którego gospodarze odwiedzają różne regiony naszego kraju  w poszukiwaniu różnorodnych atrakcji turystycznych. Tym razem ekipa programu zawitała do Uzdrowiska Uniejów.

26 stycznia 2020 roku w TVP Polonia będzie można zobaczyć odcinek, w którym dziennikarze Telewizji Polskiej odwiedzili najciekawsze miejsca w Uniejowie. W nagraniu programu ,,Fajna Polska", który emitowany będzie o godz. 14.15,  wzięła udział m.in. Monika Kuszyńska. Dla wokalistki to nie pierwsza wizyta w Uniejowie. W grudniu 2016 roku artystka wystąpiła w koncercie "Życiem swym nauczaj" , w którym towarzyszyła jej uniejowska grupa integracyjna.

[ZT]2373[/ZT]


Monice Kuszyńskiej podczas nagrania programu w Uniejowie towarzyszył mąż - muzyk Jakub Raczyński.  W Zagrodzie młynarskiej z Moniką spotkały się dzieci i młodzież, które śpiewają w uniejowskiej grupie integracyjnej.

Jakie miejsca odwiedziła ekipa TVP Polonia i TVP 3 Łódź i kogo oprócz Moniki Kuszyńskiej zobaczymy w programie,, Emisja ,,Fajna Polska" z Uniejowa już 26 stycznia 2020 roku w TVP Polonia o godz.14.15.

 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

Happy Pie Happy Pie

9 26

Pani Monika to klas sama w sobie, pogodna i życzliwa osoba, okaz. To wspaniałe, że gościła w naszych progach.
Smutne jest tylko to, że nikt nie wie o wizycie tej wspaniałej kobiety, a na zdjęciach jak zwykle zresztą są zawsze te same dzieci, te same, których rodzice pchają gdzie się tylko da, pod ołtarz, do konkursów. Dzieci radnych i lokalnych "elit", pracowników gminy albo szkół.
Pozdrawiam serdecznie Panią Monikę, i liczę że jeszcze się spotkamy. 18:19, 09.01.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

UniejkaUniejka

19 2

Ty nie jesteś happy pie, tylko rotten pie. Nie szczęśliwe, ale zepsute ciastko. Jakaś frustracja przebija z twojego komentarza.
Kiedy patrzę na to zdjęcie widzę dzieci z Uniejowa, widzę dzieci sprzątaczek, szwaczek, sprzedawczyń. Nie jest dla mnie ważne, kim są rodzice, ciocie, wujkowie tych dzieci. Ważne dla mnie jest to, że dzielą się swoim talentem. Nie jestem jakoś mocno zorientowana, ale czytając ten portal wiem, że występ w kościele (a na spotkaniu z Moniką Kuszyńską były dzieci "które śpiewają w uniejowskiej grupie integracyjnej") kosztował te dzieci bardzo dużo pracy. Wystąpiły za darmo. Koncert się podobał.
A ty w swojej frustracji szukasz problemu, tam gdzie go nie ma.
Twój komentarz jest żenujący i niepotrzebny.
Lepiej żeby ścieżki twoje i Moniki Kuszyńskiej nigdy więcej się nie przecięły. Po co ma ona stracić swoje dobre zdanie o Uniejowie? 19:42, 09.01.2020


RodzicRodzic

14 0

"Śpiewać każdy może...", ale uzdolnienia wokalne i chęci do pracy ma niewielu. Nieliczni potrafią swój wolny czas poświęcić na kilkugodzinne uczestnictwo w próbach, włączając w to weekendy. Z tego, co się orientuję, wybór dzieci do zespołu dokonany został na podstawie opracowanego regulaminu. Nie mylmy pojęć, to nie był koncert, tylko spotkanie Uniejowskiej Grupy Integracyjnej, o które Artystka poprosiła. Zazdrość to zgubna cecha człowieka. 13:26, 10.01.2020


Happy PieHappy Pie

6 20

Jednak jesteś mocno zorientowana skoro tak wiesz o pracy i wysiłku tych dzieci. Ale tu nie o dzieciach mowa a czytanie ze zrozumieniem to Twoja ewidentnie słaba strona👎 20:12, 09.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Uniejowskie StowarzyUniejowskie Stowarzy

23 0

Udział dzieci w spotkaniu z Moniką Kuszyńską był zasłużoną nagrodą za ich zaangażowanie w grudniowy koncert kolęd. Powinniśmy być dumni, że w naszej maleńkiej społeczności są utalentowane dzieci, które z podniesioną głową występują na scenie dla swoich najbliższych, dla mieszkańców gminy, dla nas. Zarówno zgromadzona w Kolegiacie publiczność jak i organizatorzy doceniamy umiejętności wszystkich, podkreślamy WSZYSTKICH!!! kolędowych wykonawców. Bardzo gratulujemy i jesteśmy z Was bardzo dumni! Dziękujemy władzom miasta oraz Termom Uniejów, że w naszym Uzdrowisku takie sytuacje mają miejsce.
Stowarzyszenie podczas rekrutacji do projektów, w głównej mierze korzysta z podpowiedzi jaką jest występ w Gminnym Festiwalu Piosenki. Nie bez znaczenia jest również udział w poprzednich projektach, aktywność dzieci podczas jasełek, czy innych akademii szkolnych, bierzemy też pod uwagę rekomendacje pedagogów. Jest przecież cudownie, że każdego roku, w jednej grupie występują dzieci ze wszystkich szkół z naszej gminy, a także osoby z niepełnosprawnością. Nie mamy zamiaru tego w przyszłości zmieniać.
Każdy projekt, który realizuje stowarzyszenie dopuszcza niestety określoną liczbę osób, które mogą w nim wziąć udział. Czasami udaje nam się liczbę w porozumieniu z grantodawcami zwiększyć, jednak zdajemy sobie sprawę, że wykonawców zawsze mogłoby być więcej. Każdego roku zmienia się też skład grupy wokalnej; dzieci opuszczają mury szkoły, bądź z różnych powodów, najczęściej z powodu dodatkowych obowiązków nie mogą kontynuować występów.
Jeśli dane nam będzie kontynuować podobne przedsięwzięcia, może się zdarzyć, że w dużej mierze postawimy na „te same dzieci”, dzieci utalentowane, pełne zaangażowania i pasji, jak te występujące w 2019 roku w Uniejowskiej Kolegiacie. Nie zamykamy się jednak na wykonawców, których jeszcze nie dane było nam poznać. Bardzo serdecznie zapraszamy ich do uczestnictwa w Gminnym Festiwalu Piosenki, który odbędzie się już wkrótce w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury. Życzymy powodzenia!!!
15:26, 10.01.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

gośćgość

17 0

Brawo,działajcie dalej,tak trzymać!!!
16:16, 10.01.2020


REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone