Zamknij
REKLAMA

TPU zaprasza na spotkanie z okazji 80.numeru swojego kwartalnika

08:45, 07.02.2020 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Towarzystwo Przyjaciół Uniejowa świętuje wydanie 80. numeru swojego kwartalnika. Dzisiaj, tj. w piątek 7 lutego 2020 r. zapraszamy na spotkanie z okazji jubileuszowego numeru gazety ,,W Uniejowie".

Towarzystwo Przyjaciół Uniejowa zaprasza na spotkanie z okazji wydania 80. numeru ,,W Uniejowie". Odbędzie się ono 7 lutego o godz. 18.00 w siedzibie towarzystwa na ulicy Szkolnej 2 w Uniejowie. Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać o historii kwartalnika, spotkać się z twórcami gazety, osobami, które redagują i piszą teksty do ,,W Uniejowie". TPU do udziału w spotkaniu zaprasza również wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się w redagowanie kolejnych numerów kwartalnika lub mają pomysły na nowe rubryki.

Organizatorzy liczą na dyskusję i odpowiedzi na pytania: czym jest kwartalnik dla lokalnej społeczności? Czy spełnia oczekiwania czytelników? Co w nim cieszy, a co może być inaczej?

"W Uniejowie" to kwartalnik, który Towarzystwo Przyjaciół Uniejowa wydaje od 20 lat. Pierwszy regularny numer wydano w kwietniu 2000 roku. Kwartalnik pisze o wydarzeniach kulturalnych, sportowych oraz działaniach towarzystwa. W piśmie znajdziemy również archiwalne zdjęcia Uniejowa i okolic, przeczytamy również o ciekawych osobowościach związanych z Uniejowem.

 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

BSBS

2 0

Gratulacje - robicie znakomita rzecz- podziwiam was i zycze dalszych sukcesow 16:51, 07.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone