Zamknij
REKLAMA

Tak wygląda integracja w Spycimierzu [FOTO]

10:40, 09.02.2020 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Zawodnicy ze Spycimierza w programie ,,Jaka to melodia".

Po raz piąty mieszkańcy Spycimierza integrowali się na spotkaniu międzypokoleniowym, które od kilku lat organizowane jest w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Spycimierzu. Organizatorem imprezy ,,Od przedszkola do seniora" była Publiczna Szkoła Podstawowa w Spycimierzu, OSP, sołectwo i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie.

Podczas imprezy na scenie występowali uczniowie szkoły oraz ich rodzice, którzy także w tym roku przygotowali ciekawe, zabawne widowisko. Tym razem można było zobaczyć m.in. występy muzyczne i aktorskie  oraz konkurencje ,,Czar Par" i ,,Jaka to melodia". Impreza organizowana od pięciu lat w Spycimierzu ma na celu integrację mieszkanców, w tym dzieci, młodzieży oraz seniorów.


Swój występ zaprezentował zespół Kantylena.


Imprezę prowdził tradycyjnie Robert Palka z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, na zdjęciu z sołtysem Spycimierza - Stanisławem Pełką. 


Na spotkaniu integracyjnym w Spycimierzu obecni byli również Jolanta Ilska - mieszkanka Spycimierza i radna miejska oraz Mirosław Madajski - przewodniczący Rady Miejskiej w Uniejowie.

Kinga i Jacek z zespołu ,,Amigo", zapewnili gościom  muzykę do zabawy oraz poprowadzili część imprezy. Najczęście śpiewaną tego wieczoru przyśpiewką był fragment ,,Dobrze w Warszawie i dobrze w Zgierzu, ale najlepiej u nas w Spycimierzu".


Na scenie można było również zobaczyć Mariannę Polasińską - dyrektor spycimierskiej podstawówki, która od początku bierze aktywny udział w organizacji imprez integracyjnych.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone