Zamknij
REKLAMA

Polsat pokaże koncert Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski. Kto wystąpi w Uniejowie?

09:40, 14.08.2020 | M.K
Skomentuj Zdjęcie archiwalne uniejow.net.pl
REKLAMA

23 sierpnia w Polsacie będzie można zobaczyć koncert ,,Gwiazdy dla Czystej Polski'' w ramach Earth Festival Uniejów 2020.  Transmisja na antenie Polsatu zaplanowana jest od godz. 20, jednak festiwalowe atrakcje czekać będą na nas już w sobotę.

22 sierpnia (sobota) podczas Earth Festival Uniejów 2020 będzie można odwiedzić Strefy Czysta Polska, w których odbywały się będą m.in. Warsztaty edukacyjne, warsztaty Malowania Eko toreb oraz konkursy i quizy. Znajdzie się również specjalna strefa, gdzie dowiemy się więcej o panelach słonecznych i ich ekologicznym wykorzystaniu oraz miejsce, gdzie będzie można ładować telefon jadąc na rowerze. Dla miłośników nowych technologii znajdą się także strefy gamingowe, 5 G oraz muzyczna. Strefy festiwalowe będą czynne w godzinach : sobota - 12.00- 20.00, niedziela - 10.00- 18.00.

[ZT]2926[/ZT]

Poza tym w miasteczku festiwalowym będzie również stoisko Uniejowa z animacjami, zabawami, które będą miały na celu szerzenie postaw proekologicznych poprzez zabawę. Sobotni wieczór zakończy kino plenerowe przy uniejowskim zamku, gdzie wyświetlony zostanie film ,,Jak poślubić milionera". Seans zaplanowano na godzinę 20.00.

Drugi dzień festiwalu to nie tylko wydarzenie promujące ekologię, ale także wielkie wydarzenie muzyczne. Podczas koncertu wystąpią: Golec uOrkiestra, Mrozu, Sound?n?Grace, sanah, Kamil Bednarek, Enej, Feel, Ewa Farna, Kayah, Beata i BAJM, LemON, Natalia Nykiel i Viki Gabor. Wydarzenie poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon. 


Krzysztof Ibisz również w tym roku poprowadzi niedzielny koncert z Uniejowa. Na zdjęciu podczas festiwalu w 2019 roku.


Jedną z gwiazd, która wystąpi w Uniejowie podczas Earth Festival 2020 będzie Beata Kozidrak i BAJM.

Pamiętajcie, że pomimo iż wydarzenie jest organizowane z zachowaniem aktualnych wytycznych zgodnych z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 czerwca 2020 r. dotyczącego możliwości organizacji imprez masowych, liczba miejsc w przestrzeni festiwalowej będzie ograniczona a warunkiem wstępu na teren stref oraz koncertu w Uniejowie jest wypełnione i podpisane oświadczenie zdrowotne dot. COVID-19 przekazane organizatorowi. Oświadczenie zawierające informacje o potencjalnym zachorowaniu i kontakcie z chorymi są dostępne do wydrukowania i wypełniania tutaj i w social media, będą dostępne również bezpośrednio przy wejściu na wydarzenie - informuje na swojej stronie organizator festiwalu.
http://www.forearthforus.com/

 

?Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski? będzie można śledzić w niedzielę, 23 sierpnia od 20:00 w Polsacie.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

BydgoszczBydgoszcz

0 0

Czy na Earth Festival będzie już oddana od użytku kładka ? 18:29, 20.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA