Zamknij
REKLAMA

Plenerowe kino w piątek i sobotę w Uniejowie

07:32, 27.08.2020 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

,,Moto Kino'' zaprasza na drugi wakacyjny seans w Uniejowie pod gwiazdami. Tym razem widzowie mogą obejrzeć w plenerowym kinie komedię pt.,,Miłość aż po ślub".

19 lipca kinomaniacy mieli możliwość obejrzeć francuską komedię  „I znowu zgrzeszyliśmy dobry boże!". W pierwotnej wersji drugi seans miał odbyć się w sobotę 22 sierpnia  z projekcją polskiej komedii „(Nie)znajomi”, jednak Moto Kino przyjedzie do Uniejowa w piątek 28 sierpnia 2020 roku z seansem filmu ,,Miłość aż po ślub".

Kino odbędzie się 28 sierpnia o godz. 19.45 przy Termach Uniejów od seansu odcinka programu ,,Misja Skarb", który realizowany był w Uniejowie. Po nim organizatorzy zaproszą na seans filmu ,,Miłość aż po ślub". Na teren pokazu będzie można wjechać od 19:00, więc jak podkreślają organizatorzy warto pojawić się wcześniej i zająć dobre miejsce. Liczba miejsc będzie ograniczona. Na terenie oprócz miejsc parkingowych będzie czekać również 100 leżaków dla niezmotoryzowanych widzów. Leżaki będą rozstawione w odległości 1 m.

Ze względu na obowiązujące zasady bezpieczeństwa podczas pokazu nie będzie można opuszczać samochodu, ani przemieszczać się po terenie pokazu.Wstęp bezpłatny!

Z kolei w sobotę 29 sierpnia letnie kino przeniesie się na teren obok zamku. O godzinie 20.00 na leżakach będzie można obejrzeć kolejny, premierowy odcinek jednego z programów emitowanych na FOKUS TV, który jest współorganizatorem I Festiwalu Misji Skarb w Uniejowie.

[ZT]2935[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA