Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowy koncert on-line ,,Dla Kobiet" z Uniejowa [WIDEO]

13:14, 08.03.2021 | M.K
Skomentuj fot. Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie
REKLAMA

Wyjątkowy koncert on-line "Dla Kobiet" z okazji 8 marca zorganizował Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie. Specjalnie dla wszystkich Pań zagra i zaśpiewa Bartek Grzanek.

Od godziny 15.00 na kanale You Tube Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Uniejowie można obejrzeć koncert online zrealizowany w tutejszym domu kultury, który ze względu na pandemię koronawirusa nie mógł się odbyć z udziałem publiczności. Na scenie w specjalnym repertuarze z okazji Dnia Kobiet wystąpił Bartek Grzanek. Koncert rejestrowany w Uniejowie można będzie obejrzeć dzisiaj o godz. 15.00, będzie on również dostępny wsród filmów na kanale MGOK po emisji premierowej.

Bartek Grzanek  - piosenkarz, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów. Wykonuje muzykę pop, rock, blues i country. Lider zespołu Tosteer. Był jednym z gitarzystów grupy Samokhin Band. Jako gitarzysta wspomagał takich artystów jak np.: George Hamilton V (Nashville), Rezerwat czy Rafał Brzozowski...


The Voice of Poland - Bartek Grzanek - "Daughters" - Przesłuchania w ciemno

W 2011 roku Grzanek brał udział w programie telewizyjnym „The Voice of Poland” (w drużynie Andrzeja Piasecznego). W 2012 r. został finalistą piątej edycji „Mam Talent”.  16 października 2015 ukazał się debiutancki album solowy artysty zatytułowany Duch.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%