Zamknij
REKLAMA

Maleo, Marika i Pospieszalscy w Uniejowie. Zobacz jeszcze raz w Internecie [WIDEO]

10:32, 02.06.2021 | M.K
Relację z koncertu pt. Historie Zagubione, podczas którego w Uniejowie wystąpili Marika, Dariusz ?Maleo? Malejonek, Lidia i Marcin Pospieszalscy oraz Mateusz Pospieszalski można obejrzeć na kanale You Tube.
REKLAMA

Relację z koncertu pt. Historie Zagubione, podczas którego w Uniejowie wystąpili Marika, Dariusz „Maleo” Malejonek, Lidia i Marcin Pospieszalscy oraz Mateusz Pospieszalski można obejrzeć na kanale You Tube. Występ podczas, którego popularnym artystom towarzyszyli lokalni wokaliści i instrumentaliści zarejestrowany został w grudniu ubiegłego roku.

Wcześniej koncert można było zobaczyć premierowo online w grudniu ubiegłego roku. Od 31 maja 2021 roku ,,Historie Zagubione" można oglądać na kanale YT Uniejowskiego Stowarzyszenia Aktywni. 

Koncert pt. „Historie Zagubione” realizowany był przez Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na 2020 rok. Występ w uniejowskiej kolegiacie udało się zrealizować pomimo pandemii, jednak nie mógł się on odbyć z udziałem publiczności.

Już w październiku projekt rozpoczęły zajęcia muzyczno-wokalne, podczas których młodzi wokaliści zapoznali się z repertuarem oraz podstawowymi elementami z emisji głosu oraz choreografii. Grupie podczas warsztatów oraz koncertu akompaniowali lokalni instrumentaliści. W projekcie oprócz muzyki, były także elementy edukacji historycznej, wszystko po to, aby zrozumieć i odpowiednio przygotować oraz zinterpretować materiał.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%