Zamknij
REKLAMA

W sobotę Kino Letnie w Uniejowie. Co na dużym ekranie?

13:59, 28.07.2021 | M.K
Zdjęcie podczas seansu przy zamku. Zdjęcie archiwalne.
REKLAMA

Seans Kina Letniego odbędzie się w sobotę 31 lipca 2021 roku o godz. 21.30 w Uniejowie. Tym razem kino plenerowe zlokalizowane będzie tuż przy Hotelu Termalnym.

Co roku w Uniejowie organizowane jest kilka seansów plenerowych, które dotychczas odbywały się głównie przy kompleksie Term Uniejów. Tym razem kino letnie odbędzie się przy Hotelu Termalnym w Uniejowie. Tuż przy plaży na miłośników kina pod chmurką czekały będą leżaki i ekran, na którym wyświetlony zostanie film ,,Grand Budapest Hotel".O kolejnych seansach w ramach Kina Letniego będziemy już wkrótce informować na naszej stronie. Jeżeli pogoda pozwoli, w każdy wakacyjny weekend, w różnych miejscach Uniejów będzie zapraszał na kolejne kinowe odsłony. Wstęp na seanse bezpłatny. Głównym organizatorem Kina Letniego jest  Uzdrowisko Termalne Uniejów. 

 

Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej.

Szczegóły na plakacie.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%