Zamknij
REKLAMA

Dawid Kwiatkowski da wyjątkowy, kameralny koncert w Uniejowie

12:03, 11.12.2021 | .
Dawid Kwiatkowski wystąpił w Uniejowie w sierpniu podczas koncertu Polsatu - Earth Festival fot. Michał Kubacki
REKLAMA

Dawid Kwiatkowski wystąpi w lutym 2022 roku w Uniejowie. Da wyjątkowy, kameralny, walentynkowy koncert dla gości Aparthotelu Termy Uniejów. 

Dawid Kwiatkowski to młody artysta, który swoimi przebojami nieustannie podbija listy przebojów. W tym roku z singlami  „Proste'' oraz  „Bez Ciebie” zdobywał pierwsze miejsca list, a z utworem ,,Bez Ciebie" wystąpił podczas Top of the Top Sopot Festival, na którym odebrał Bursztynowego Słowika, główną nagrodę festiwalu.

Z okazji Walentynek w Aparthotelu Termy Uniejów przygotowano gratkę dla fanów Dawida Kwiatkowskiego, wystąpi on podczas weekendu 12/13 lutego 2022 roku.

Tego jeszcze w Uniejowie nie było- kameralny, wyjątkowy koncert walentynkowy. Zaskocz swoją drugą połówkę i spraw jej niespodziankę, której na pewno się nie spodziewa. Pobyt w naszym hotelu to przepis na wyjątkowe walentynki dla wszystkich zakochanych - zachęcają organizatorzy z Aparthotel Termy Uniejów.

Dawid Kwiatkowski wystąpił w Uniejowie w sierpniu tego roku podczas koncertu Polsatu - Earth Festival. Poza Kwiatkowskim na scenie wystąpili m.in. Michał Szpak, Beata Kozidrak i Bajm, Roksana Węgiel, Sylwia Grzeszczak.

[ZT]4290[/ZT]

[ZT]4825[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%