Zamknij
REKLAMA

Kisu Min z dziewczynami z Uniejowa nagrał kolejny singiel. Zobacz

08:52, 20.01.2022 | .
https://youtu.be/9szgUJGZuqA
REKLAMA

Zespół Kisu Min nagrał w Studiu Radia Łódź swój kolejny singiel pt.,,Złe", do którego teledysk już teraz można zobaczyć na YouTube. Band tworzy czwórka młodych muzyków: wokalistka Basia Ciupińska, basista Michał Szafarz i pochodzące z Uniejowa - gitarzystka Ola Sobańska i perkusistka Agata Pyziak.

Kisu Min z dziewczynami z Uniejowa nagrał kolejny singiel. Zobacz

Grają w tym samym składzie od pięciu lat, a w dorobku mają dwa albumy (mini-album „Dry Shampoo” oraz long-play album „Kisu Min”). Ich piosenki powstają spontanicznie na próbach, a efekty usłyszeć można na już powstałych nagraniach dostępnych na YouTube i Spotify.

,,Nasza muzyka zmienia się w niekoniecznie zależny od nas sposób. Pierwsza płyta była raczej piosenkowa i miała coś w sobie z muzyki brytyjskiego zespołu The Cure, czy szerzej z gatunku indie-rock – wesołe, proste melodie i melancholijne teksty. W późniejszych kawałkach warstwa instrumentalna zaczęła się nieco rozrastać, a zespół grał bardziej alternatywnie. Dwa pierwsze albumy nagrane są w pełni po angielsku. Aktualnie wypuszczamy single napisane po polsku, zapowiadające trzeci album Kisu Min „Pocałuj mnie”. Chcielibyśmy podzielić się ze społecznością uniejowską najnowszym z nich'. Są to nasze debiuty po polsku i jesteśmy ciekawi opinii każdej osoby! Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Urzędowi Miasta w Uniejowie za pomoc w nagraniu naszego drugiego albumu! Nie możemy się doczekać zagrania koncertu w Uniejowie '' - mówi Ola Sobańska.

 

Tekst utworu „Złe” jest bez wątpienia o trudnym okresie, którego przyczyną może być wiele rzeczy. Piosenka nie posiada „klucza” i nie przedstawia konkretnej sytuacji. Każdy to posłucha utworu może mieć własne refleksje i skojarzenia. Zapraszamy także do wysłuchania wcześniejszych singli: Kisu Min „Gdańsk” oraz „Rumours i Ten”.

[ZT]2598[/ZT]

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%