Zamknij
REKLAMA

Hufiec w Uniejowie organizuje konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych

08:45, 26.01.2022 | .
Hufiec w Uniejowie organizuje konkurs dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych
REKLAMA

Podczas zjazdu sprawozdawczo - wyborczego Hufca ZHP Uniejów, który odbył się  pod koniec ubiegłego roku podjęto uchwałę w sprawie uczczenia 180. Urodzin Marii Konopnickiej. W związku z tym hufiec zaprasza do udziału w konkursie recytatorskim dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Hufiec w Uniejowie organizatorem konkursu recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych

Konkurs odbędzie się dnia 4 marca 2022 r. w Sali Konferencyjnej Starostwa Poddębickiego przy ul. Łęczyckiej 16 w Poddębicach i będzie przebiegał w trzech kategoriach: I kategoria klasy I – III szkoły podstawowej, II kategoria klasy IV – VIII szkoły podstawowej, III kategoria klasy I – IV szkoły ponadpodstawowej. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres em-mailowy (więcej szczegółów Regulamin Konkursu).

W związku z obchodami zapraszamy uczniów i uczennice szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wzięcia udziału w Konkursie Recytatorskim z okazji Roku Marii Konopnickiej pod Patronatem Honorowym: Starosty Poddębickiego Małgorzaty Komajdy i Burmistrza Miasta Uniejowa Józefa Kaczmarka - informuje hufiec.

Każdy z uczestników może zaprezentować maksymalnie dwa utwory poetyckie w tym jeden autorstwa Marii Konopnickiej , drugi utwór dowolnego polskiego poety.

Celem konkursu jest artystyczna aktywizacja dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz rozwijanie ich umiejętności aktorskich i recytatorskich.

Zgłoszenia do konkursu można składać do 11.02.2022 r. Regulamin Konkursu

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%