Zamknij
REKLAMA

Wianki 2022 w Uniejowie [FOTO, WIDEO]

08:05, 25.06.2022 | .
W piątek 24 czerwca 2022 r. nad Wartą w Uniejowie odbyły się ,,Wianki" organizowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie.
REKLAMA

W piątek 24 czerwca 2022 r. nad Wartą w Uniejowie odbyły się ,,Wianki" organizowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie. Podczas imprezy można było upleść swój wianek, pobawić sie przy muzyce na żywo oraz obejrzeć pokaz w wykonaniu Polsko-Saksońskiego Teatru Tańca i Pieśni MOST.

Wianki 2022 w Uniejowie [FOTO, WIDEO]
 

[FOTORELACJA]1381[/FOTORELACJA]

Wianki organizowane przy uniejowskiej plaży rozpoczęły warsztaty prowadzone przez małżeństwo artystów - Marzenę Mirewicz-Czumaczenko i Janusza Czumaczenko, z których pomocą wykonywane były kolorowe wianki oraz korkowy napis ,,Uniejów'', które po godzinie 20. zostały puszczone z nurtem rzeki.


Nie zabrakło takze ogniska na plaży oraz muzyki ,,na żywo", którą zapewnił zespół ,,BIRD".

Do czynnej zabawy wiankowej zaprosił również Polsko-Saksoński Teatr Tańca i Pieśni MOST, który wystąpił na bulwarach nadwarciańskich w Uniejowie.

Z kolei w sobotę 25 czerwca Urząd Miasta w Uniejowie organizuje na bulwarach kolejną imprezę pn. ,,Wielkie Grillowanie", podczas której będzie można zakupić dania z grilla przygotowane przez kucharzy uniejowskich lokali gastronomicznych oraz spróbować grillowanych krewetetek serwowanych przez Adama Kozaneckiego - finalistę programu Masterchef.

Impreza to także gratka dla miłośników muzyki na żywo, akordeonu i skrzypiec. Podczas Wielkiego Grillowania na uniejowskich bulwarach będzie można spotkać  zespół ,, Czardasz Trio''

[ZT]5924[/ZT]

Kolejna niespodzianka dla osób, które odwiedzą Uniejów przygotowana została na niedzielę. 26 czerwca 2022 r. wszystkich sympatyków aktorstwa i muzyki klasycznej Urząd Miasta w Uniejowie zaprasza na spektakl „Fryderyk Chopin Człowiek Artysta”.

Na scenie obok zamku wystąpią: aktor Dariusz Jakubowski oraz muzycy Katarzyna Thomas i Piotr Szafraniec. Początek o godz.15.00.

[ZT]5950[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%