Zamknij
REKLAMA

Dwie dotacje dla Uniejowskiego Stowarzyszenia Aktywni

08:58, 25.06.2022 | .
Od września br. roku młodzi, uniejowscy artyści rozpoczną warsztaty w ramach projektu MNIE NIC NIE MINĘŁO
REKLAMA

40 i 10 tysięcy złotych dotacji otrzymało Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni na realizację dwóch projektów integracyjnych w Uniejowie.

Podobnie jak w poprzednich latach uniejowscy Aktywni zrealizują w 2022 roku warsztaty artystyczne oraz koncert z muzyczną gwiazdą. Projekt nosić będzie nazwę „Mnie nic nie minęło” i tematyką nawiązywać będzie do łódzkiej YAPY. Dotację w wysokości 40 tys. zł Stowarzyszenie uzyskało najpierw dzięki głosowaniu i ogromnemu wsparciu mieszkańców, a następnie w wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2022 roku - w ramach budżetu obywatelskiego "ŁÓDZKIE NA PLUS" na 2022 rok. Kto zaszczyci swoją obecnością młodych artystów na chwilę obecną owiane jest tajemnicą, ale z pewnością będą to wybitne postaci ze świata muzyki.

W br. stowarzyszenie zrealizuje także, już po raz szósty zawody piłkarskie pt. „Połączeni Pasją”. W tym roku obok zawodników akademii piłkarskich, Olimpiad Specjalnych, AMP Futbolu współzawodniczyć będą także młode piłkarki. Turniej każdego roku pokazuje, że piłka nożna jest dla każdego, niezależnie od płci, wieku oraz stopnia zaawansowania sportowego. Kwotę 10 tys. zł Aktywni uzyskali w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w 2022 r. pn. „Wydarzenia sportowe na plus”.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%