Zamknij
REKLAMA

Kisu Min i Norbert Kuświk wystąpili w Uniejowie [FOTO]

08.12, 17.07.2022 .
Kisu Min wystąpili w Uniejowie
REKLAMA

Zespół Kisu Min i wokalista Norbert Kuświk wystąpili w sobotę 16 lipca 2022 roku w sąsiedztwie kompleksu Term Uniejów. To jeden z cyklu wakacyjnych koncertów organizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury wspólnie z Urzędem Miasta w Uniejowie i Termami Uniejów.

Muzyczna sobota przy Termach Uniejów. Kisu Min i Norbert Kuświk wystąpili w Uniejowie [ZDJĘCIA]

 


Kisu Min to zespół, który tworzy czwórka młodych muzyków: wokalistka Basia Ciupińska, basista Michał Szafarz i pochodzące z Uniejowa - gitarzystka Ola Sobańska i perkusistka Agata Pyziak.

[FOTORELACJA]1395[/FOTORELACJA]

Zespół Kisu Min powstał w 2016 roku i gra alternatywny rock. Jak mówią o sobie, styl ich utworów to punkowe serce zmieszane ze słabością do Roxette i The Cure. Grupa ma na koncie debiutancki minialbum Dry Shampoo wydany w marcu 2018 roku wyprodukowany przez Kamila Łazikowskiego (ex Cool Kids of Death) oraz oraz long-play album „Kisu Min”). Ich piosenki powstają spontanicznie na próbach, a efekty usłyszeć można na już powstałych nagraniach dostępnych na YouTube i Spotify.

Ola Sobańska z Kisu Min oraz Robert Palka - dyrektor MGOK w Uniejowie.

 

Pod Termami nie zabrakło osób, które porwała muzyka zespołu.

 

Przed zespołem Kisu Min wystąpił Norbert Kuświk. Norbert jest uczniem Szkoły Muzycznej II stopnia w Zduńskiej Woli, śpiewa i gra na saksofonie. Na swoim koncie ma już międzynarodowe wyróżnienia, m.in.: I miejsce na Międzynarodowym konkursie wokalnym „Magia Italiana 2022 r.” we Włoszech oraz I miejsce na konkursie International Art Media Contest „World Art Games” w Hiszpanii. Na scenie występuje już 7 lat.

Wśród repertuaru jaki możemy usłyszeć w wykonaniu wokalisty znajdują się takie utwory jak:,, Lubię wracać tam gdzie byłem", ,,My way" czy ,,C’est la vie''. 

Norbert Kuświk wystąpił w Uniejowie.

 

 

[ZT]6081[/ZT]

 

[ZT]6084[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%