Zamknij
REKLAMA

Jej onkomisja, czyli biblioteka w Uniejowie zaprasza na spotkanie autorskie

08.23, 23.09.2022 . Aktualizacja: 17.13, 24.09.2022
REKLAMA

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie zaprasza na spotkanie autorskie w Natalią Kustosz i Witoldem Smętkiewiczem, które odbędzie się 28 września 2022 r. o godzinie 9:00 w bibliotece.

Jej onkomisja, czyli biblioteka w Uniejowie zaprasza na spotkanie autorskie

Natalia Kustosz to autorka książki „Moja onkomisja”, w której opisuje swoje doświadczenia, towarzyszące żmudnemu procesowi wychodzenia z białaczki, na którą zachorowała w wieku 13 lat. Książka jest też apelem do rodziców i dzieci, które wyzdrowiały, aby dzieliły się ze światem wielką radością, jaką jest pokonanie choroby. Ta nadzieja to lek dla tych, którzy wciąż walczą. Dziś, jako zdrowa i pełnoletnia osoba, Natalia daje świadectwo nadziei: nowotwór można pokonać!

Witold Smętkiewicz to znany już lokalnej społeczności, niezależny i niezrzeszony łódzki poeta i fraszkopisarz, emerytowany pracownik Uniwersytetu Łódzkiego. Jego dorobek twórczy stanowi kilka wydanych tomików wierszy o tematyce rodzinnej, miłosnej, religijnej, patriotycznej, przyrodniczej. Do wielu utworów poetyckich została skomponowana muzyka, często utwory te są wykonywane w wielu kościołach w całej Polsce przez autora, solistów i chóry. Poeta wielokrotnie występował w kościołach gminy Uniejów, np. w uniejowskiej w kolegiacie, kilka razy podczas koncertów w kościele w Spycimierzu.

[ZT]6452[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%