Zamknij
REKLAMA

Ostatni dzwonek w tym roku w Zespole Szkół w Uniejowie

13:21, 23.06.2017 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

Ostatni dzwonek w tym roku szkolnym zadzwonił w Zespole Szkół w Uniejowie podczas uroczystego wręczenia świadectw oraz nagród. Zakończenie roku szkolnego w gimnazjum było ostatnim zakończeniem, ponieważ po rządowej reformie zlikwidowano gimnazja wracając do starego systemu szkolnictwa.

W piątek 23 czerwca w Zespole Szkół w Uniejowie odbyły się dwa uroczyste zakończenia roku szkolnego - dla podstawówki oraz ostatnich roczników gimnazjum. W pierwszym uczestniczył m.in wiceburmistrz Piotr Majer, Janusz Kosmalski - przewodniczący Rady Miasta, Marcin Pamfil - Prezes P.G.K. Termy Uniejów Sp. z o.o.,  Agnieszka Bednarkiewicz z Urzędu Miasta w Uniejowie.

W pożegnaniu gimnazjalistów udział wzięli m.in. Burmistrz Józef Kaczmarek, radna powiatu -  Wiesława Łuczak, radna miejska Teresa Łuczak, prezes TPU Urszula Urbaniak, przedstawicielka Komendy Hufca w Uniejowie Barbara Smolińska, ks. proboszcz Andrzej Ziemieśkiewicz, ks. Paweł Robak oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Podczas uroczystości dyrekcja szkoły - dyrektor Małgorzata Komajda oraz wicedyrektorzy Janusz Stawicki i Rafał Wincenciak wręczyli najlepszym uczniom nagrody oraz dyplomy za wyniki w nauce oraz reprezentowanie szkoły. W szkole podstawowej na 277 uczniów aż 110 otrzymało wyróżnienia. W gimnazjum 36 z 208 uczniów.

Ponadto wręczono dzisiaj nagrody Burmistrza za godne reprezentowanie gminy na zewnątrz. Nagrody zostały przyznane 160 uczniom ze wszystkich szkół w gminie, z czego 155 uczniów otrzymało nagrody pieniężne, 5 w postaci bonów. Nagrody w szkołach na terenie gminy Uniejów wręczali burmistrz Józef Kaczmarek oraz wiceburmistrz Piotr Majer.

Podczas zakończenia roku szkolnego podziękowano również za współpracę i pożegnano odchodzącego z parafii w Uniejowie ks. Pawła Robaka, który będzie teraz pełnił posługę w parafii Skulsk.

Na zakończenie uroczystości, dyrekcja oraz nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni wspierani przez zaproszonych gości przygotowali niespodziankę dla uczniów gimnazjum i zaśpiewali piosenkę Ani Wyszkoni - Biegnij przed siebie.

 

[WIDEO]19[/WIDEO]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%