Zamknij
12:27, 01.09.2022

Czterystu trzydziestu pięciu uczniów Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 roku w Uniejowie rozpoczęło w środę 1 września 2022 roku kolejny rok szkolny. Wśród nich jest również czterdziestu jeden pierwszaków, którzy mieli uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia.

Uczniowie wrócili do szkół. Pierwszoklasiści z Uniejowa już po ślubowaniu [FOTO]

Po wakacyjnej przerwie uczniowie w całym kraju wrócili do szkoły. 41. dzieci rozpoczynających naukę w Szkole Podstawowej w Uniejowie złożyło w czwartek 1 września 2022 roku uroczyste ślubowanie. Zgodnie ze szkolną tradycją dzieci z klas pierwszych zostały pasowane na uczniów. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
IV Ogólnopolski Zjazd Klubów Świadomej Młodzieży
zobacz fotorelację
Spławikowy Turniej Wędkarski o Puchar Burmistrza
zobacz fotorelację
Turnieju Pajor & Tarczyńska Visa Summer Cup 2025
zobacz fotorelację
Uniejów gospodarzem integracyjnego festiwalu orkiestr dętych
zobacz fotorelację
Turniej Pajor & Tarczyńska Visa Summer Cup 2025
zobacz fotorelację
Uniejów na żywo w DD TVN [ZDJĘCIA]
zobacz fotorelację
W Miejskim Przedszkolu w Uniejowie rodzice wystąpili w „ Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach\"
zobacz fotorelację
Trubadur wystąpił na zakończeniu roku akademickiego uniejowskiego UTW
zobacz fotorelację
10. Forum Inteligentnego Rozwoju w Uniejowie
zobacz fotorelację
Uniejów ma bazylikę. W odpust odbyły się wyjątkowe uroczystości
zobacz fotorelację

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz