Zamknij
REKLAMA

Apartamenty Termalne

ul. Reymonta 2, 99-210 Uniejów

536 48 48 48

O nas

Ekskluzywne apartamenty w stylu skandynawskim

W każdym apartamencie Uniejowska Solanka Termalna do indywidualnych kąpieli w łazience.

W cenie noclegu 2 godziny pobytu w Kompleksie Termalno – Basenowym (kąpiele i strefa saun).

50% zniżki do ZOO SAFARI BORYSEW.

Oferujemy kompleksowo wyposażone apartamenty – przytulne i zaaranżowane w nowoczesnym stylu. Apartamenty Termalne w Uniejowie to przestronne i kompleksowo wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia najwyższej jakości mieszkania, zlokalizowane na Osiedlu Termalnym w Uniejowie.

Położenie sprawia, że nasi Goście szybko dotrą do wszystkich atrakcji turystycznych uzdrowiska. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdą Państwo m.in. zabytkowy Rynek z gotycką Kolegiatą, Kompleks Basenów Termalnych z centrum Wellnes & Spa, XIV – wieczny zamek z pięknym parkiem, Dom Pracy Twórczej, Uzdrowisko Uniejów Park oraz restauracje i pizzerie. 

Noclegi w Apartamentach Termalnych w Uniejowie to  doskonała propozycja na romantyczny weekend we dwoje, jak również wspaniała alternatywa na cudowny wypoczynek z całą rodziną.

Promocja dla firm.

Nocleg w cenie 150zł/1 osoba, 200zł/2 osoby (śniadanie ze zniżką dla naszych Gości w eksluzywnej Restauracji Herbowa – Zamek Uniejów). *dotyczy od poniedziałku do czwartku. *wystawiamy faktury  

*UWAGA ! dla rezerwacji min. 3 doby (od poniedziałku do czwartku) zapewniamy w cenie pobytu dla naszych Gości karnet 2h/dzień na Kompleks Termalno – Basenowy