Zamknij
REKLAMA

Noclegi "Babie Lato" Małgorzata Brożek

Błogosławionego Bogumiła 18, 99-210 Uniejów

693 115 624

O nas

Babie Lato położone jest w sercu miasteczka na działce graniczącej z rzeką Wartą.
Wchodząc z ulicy do bramy poczujesz spokój i zatrzymany czas ... , a w progach Babiego Lata zapomnisz, że świat pędzi. Wiosną i latem jaskółki, które od lat mają tu swoje gniazda pierwsze witają przybyłych.

Jaśmin, Kalina i Hortensja ( rozwiń szczegóły ) to przytulne pokoje, które urządziliśmy z troską by goście, cz...uli się w nich wyjątkowo.Przed każdym wejściem do pokoju wygospodarowaliśmy miejsce na poranną kawę i wieczorne rozmowy przy świecach.Na maleńkim podwórku stworzyliśmy zielony azyl, który cieszy zmysły kwitnącymi bzami i hortensjami oraz aromatem ziół.Dbamy o to by nasi goście dostrzegli w Babim Lecie zmieniające się pory roku i czuli atmosferę wyjątkowych chwil i świąt.

W przedwojennej kamienicy znajdują się pokoje, które pierwsze zaczęły przyjmować gości, mają wspólną łazienką, są bez telewizji i etc.,kosztują tylko 30 zł od osoby i wynajmujemy je tylko w sezonie letnim. ( rozwiń szczegóły )

Atutem Babiego Lata jest lokalizacja i gabinet masażu z dobroczynnymi zabiegami dla ciała i duszy. Ponieważ mamy wszędzie przysłowiowe trzy kroki u nas nie musisz się nigdzie spieszyć, a dzięki naszym zabiegom Twój pobyt będzie jeszcze bardziej odprężający.

Uniejów to świetne miejsce jako baza wypadowa na wycieczki rowerowe i krajoznawcze, a my chętnie służymy naszym gościom informacjami na temat naszego miasteczka ,okolicy, ciekawych miejsc i atrakcji.

Goszczenie Państwa jest dla nas ogromnym zaszczytem i przyjemnością.... Serdecznie zapraszamy :)

Doba pobytowa od godz.14.00 do godz.11.00 dnia następnego- daje nam możliwość odpowiedniego przygotowania pokoi dla Państwa :)

Pokoje rezerwujemy po zadatkowaniu pobytu w wysokości 30 % wartości, w przypadku 2 dniowego pobytu 50 % wartości, jednodniowego pobytu 100% wartości .