Zamknij
REKLAMA

Jasełka w Szkole Podstawowej w Wilamowie [ZDJĘCIA]

08:40, 19.12.2021 | .
Jasełka w Szkole Podstawowej w Wilamowie. fot. SP w Wilamowie
REKLAMA

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych dni w roku. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Wilamowie pod kierunkiem nauczycielek: Sylwii Wrąbel, Katarzyny Pajor i Wiolety Pietrzykowskiej tradycyjnie wystawili jasełka bożonarodzeniowe.

Jasełka w Wilamowie

[FOTORELACJA]1263[/FOTORELACJA]

Dzieci w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawiły sceny narodzin Jezusa Chrystusa.

Jasełka w wykonaniu uczniów wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Przedstawienie było wyjątkowe! Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale - mówią nauczycielki o występie uczniów z Wilamowa.

Dzieci przebrane w kostiumy postaci z jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wykonały układy taneczne. Uczniowie perfekcyjnie wcielili się w postacie Marii, Józefa oraz Trzech Królów, pasterzy, aniołów i dzieci przychodzących do małego Jezusa z darami.

fot. SP w Wilamowie

[ZT]4880[/ZT]

[ZT]4865[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%