Zamknij
REKLAMA

19 uratowanych koni zaprasza na „Ktosiowe Halloween”

08.44, 20.10.2022 . Aktualizacja: 19.23, 20.10.2022
REKLAMA

W niedzielę 23 października 2022 warto odwiedzić ,,Ktosiowo'' w miejscowości Krępa, niedaleko Uniejowa. Azyl stowarzyszenia oraz 19 uratowanych koni zaprasza na „Ktosiowe Halloween”. Wstęp na imprezę bezpłatny.

19 uratowanych koni zaprasza na „Ktosiowe Halloween”

Jak zapowiadają organizatorzy,  „Ktosiowe Halloween” to impreza dla ludzi w każdym wieku. Oprócz osobistego zapoznania się z końmi i opowieści o nich, czekają na gości niezwykłe atrakcje na łonie natury!

Impreza zaczyna się o godzinie 12:00, a na niej czeka między innymi:

- wspólne wycinanie dyni

- konkurs malowania twarzy

- Halloweenowe portrety stada

- Konkurs na najlepsze przebranie

Ktosiowo to miejsce, gdzie całe rodziny obcują z końmi i spotykają się w miłej atmosferze. I tym razem nie zabraknie naszej Ktosiolady oraz pysznych ziemniaków z ogniska - zachęca Stowarzyszenie Ktosiowo z Krępy.

Więcej informacji na temat azylu można znaleźć na stronie internetowej https://ktosiowokrepa.pl oraz śledząc FB https://www.facebook.com/ktosiowo.Krepa/ na Tiktoku https://vm.tiktok.com/ZMLVhaYBX/ oraz Instagramie https://instagram.com/ktosiowo_krepa_?igshid=YmMyMTA2M2Y=

[ZT]5173[/ZT]

Z Uniejowa do Ktosiowa w Krępie (Krępa 36)  dojedziemy w kilkanaście minut. Obecnie to dom dla prawie 20 koni, które udało się uratować przed śmiercią w rzeźni. To nie tylko dom dla uratowanych koni, ale spokojne, urokliwe miejsce. 

[ZT]6589[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%