Zamknij
REKLAMA

Masz ubrania, których nie nosisz? Wymień je na inne w akcji "Wiosenne wietrzenie szaf"

09:36, 12.04.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Jeśli twoja szafa pełna jest ubrań, butów, biżuterii i dodatków, których nie nosisz, które już ci się znudziły to będzie znakomita okazja by wymienić je na coś innego. Już 22 kwietnia 2018 roku w sali OSP w Wilamowie kolejna edycja ,,Wiosennego wietrzenia szaf".

Trzecie ,,wiosenne wietrzenie szaf" to inicjatywa Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „RTG-DUSZY”, Szkoły Podstawowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilamowie. Pierwsza edycja odbyła się w 2016 roku i miała charakter kiermaszu, podczas którego zbierano odzież, zabawki, akcesoria a nawet książki, z których później każdy mógł wybrać coś dla siebie.

,,W tym roku na akcję można przynieść nie tylko odzież, ale także sprzęt AGD, artykuły dziecięce i wszystko co jest w dobrym stanie, zalega w szafach, a może to wykorzystać ktoś inny" - mówią organizatorzy.

Wszystkich, którzy chcą wywietrzyć swoje szafy i może znaleźć coś ciekawego dla siebie zapraszamy w niedzielę 22 kwietnia 2018 roku o godz. 15.00 do sali OSP w Wilamowie.

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone