Zamknij
REKLAMA

Nagroda dla K-Flex za modernizację i rozbudowę [ZDJĘCIA Z GALI]

07:11, 23.10.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Nagrodę dla firmy K-Flex odebrał Kamil Maszczyk - drugi z prawej.

Firma K-Flex z Wielenina została wyróżniona Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju 2018, w kategorii „Innowacje w przemyśle 4.0". Nagrodę wręczono podczas odbywającego się w Uniejowie od 18 do 20 października 2018 r. Międzynarodowego Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0.

K-Flex to największy pracodawca na terenie gminy Uniejów. Firma została nagrodzona ,,za modernizację i rozbudowę zakładu produkcyjnego w Wieleninie-Kolonii i budowę nowej części produkcyjnej wraz z częścią magazynową oraz niezbędną infrastrukturą". Podczas gali rozdania nagród, która odbyła się 19 października 2018 roku w sali rycerskiej w zamku w Uniejowie nagrodę odebrał Kamil Maszczyk - project manager z firmy K-Flex Polska sp. z o.o.


Galę w Uniejowie poprowadził Łukasz Nowicki - aktor i prezenter telewizyjny.

Oficjalne otwarcie nowej części zakładu- hali magazynowej, która ma powierzchnię blisko 16 tys.metrów kwadratowych odbyło się dokładnie rok temu. Budowę magazynu, który ma wysokość 20 metrów rozpoczęto w styczniu ubiegłego roku (zobacz więcej). I to nie koniec inwestycji włoskiej firmy w gminie Uniejów. Obok istniejących już hal firma zamierza zainwestować 30 milionów euro w kolejną rozbudowę zakładu. 


 Na zdjęciu dyrektor K-Flex Polska sp. z o.o. Bartłomiej Gröbner

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju, która została objęta honorowym patronatem dr Alicji Adamczak – Prezes Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej to ogólnopolskie wyróżnienie doceniające samorządy, podległe im spółki oraz przedsiębiorstwa  przyczyniające się do zrównoważonego rozwoju poprzez nowatorskie inwestycje i rozwiązania. Wśród tegorocznych uczestników wydarzenia pojawił się również Jerzy Kwieciński, Minister Inwestycji i Rozwoju, który odebrał Polską Nagrodę Inteligentnego Rozwoju 2018 pod patronatem Prezes Urzędu Patentowego, dr Alicji Adamczak, w kategorii: "Człowiek Roku". 

Zobacz zdjęcia z gali wręczenia nagród:
 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone