Zamknij
REKLAMA

Sukces Szkolnej Kasy Oszczędności przy szkole w Wieleninie

08:11, 27.06.2019 | M.K
Skomentuj
archiwum SP w Wieleninie
REKLAMA

Podobnie jak w poprzednich latach, już po raz szósty Szkoła Podstawowa w Wieleninie wzięła udział w konkursie SKO, czyli VI edycji Programu TalentowiSKO Banków Spółdzielczych Grupy BPS.

Po raz piąty szkoła zajęła I miejsce w regionie, za co otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł. W tym roku nagroda w postaci czeku została wręczona dyrektor szkoły Elżbiecie Goszczyk przez Annę Kozę, przedstawicielkę B.S. w Poddębicach na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2018/2019.

To jednak nie koniec sukcesów SKO przy szkole w Wieleninie. W VI edycji Programu TalentowiSKO Banków Spółdzielczych Grupy BPS w siedzibie Banku BPS w Warszawie ( w etapie centralnym) wręczone zostały nagrody przyznawane przez komisję krajową konkursu. 

Szkolna Kasa Oszczędności przy Szkole Podstawowej w Wieleninie pod patronatem Banku Spółdzielczego w Poddębicach otrzymała nagrodę specjalną  w wysokości 5000 zł, którą ufundowała Fundacja Rozwoju Bankowości Spółdzielczej. Czek odebrały w Warszawie z rąk prezesa Zarządu Fundacji Rozwoju Bankowości Spółdzielczej Krzysztofa Story, opiekunki SKO - Daniela Kwiatosińska i Magdalena Andrysiewicz oraz przedstawicielka B.S. w Poddębicach Anna Koza. Pieniądze zostaną wydane m.in. na dalszy zakup szafek ubraniowych dla dzieci.


Zdjęcia: archiwum SP w Wieleninie

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

zniesmaczonyzniesmaczony

6 14

"nagroda zostanie przeznaczona na szafki ubraniowe dla dzieci".....chyba to jakaś kpina!!!!!Dofinansowanie wycieczki, nagrody indywidualne dla najlepiej oszczędzających to są nagrody MOTYWUJĄCE!!!!szafki na ubrania-żenada.... 22:33, 27.06.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MGMG

2 0

zgodzę się zakup szafek to obowiązek gminy 22:11, 30.06.2019


do MGdo MG

2 2

załóż spodnie ze skóry i idź na stopa lepiej....... 09:49, 01.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MGMG

1 1

weź i jedź na odwyk albo słońce ci klepki wypaliło wystarczy spojrzeć do ustaw o samorządzie gminnym i oświacie i pisze kto powinien zająć się wyposażeniem szkół a nie pisac jak zaprogramowana kukiełka 15:08, 01.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

......

8 1

Ludzie, co Wy sie tak czepiacie? Szkoła zajmuje się SKO (ponadprogramowo, bo większość szkół w Polsce się tego nie podejmuje) i uczy dzieci oszczędności. Swoją działalnością wygrali pieniądze, które mogą przeznaczyć na dowolny cel szkolny. Zdecydowali, że będa to szafki i uważam, że słusznie, bo w otwartych szatniach, niestety (!) ale często dochodzi do drobnych kradzieży.
Wy to byście chcieli, żeby najlepiej podzielili te pieniądze i dali Wam. Zamiast narzekać to cieszcie się, że taka inicjatywa w tamtej szkole jest i jeszcze dostają za to takie fajne nagrody oraz że szkoły w Waszej gminie są naprawdę nieźle dofinansowane! 17:13, 01.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA