Zamknij
REKLAMA

Wilamów najlepszy w konkursie ,,Policyjna Akademia Bezpieczeństwa''

11:10, 30.10.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KPP Poddębice.

29 października 2019 roku w Szkole Podstawowej w Poddębicach odbyła się kolejna edycja powiatowego finału konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie w ramach programu prewencyjnego „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Konkurs adresowany był do uczniów drugich klas szkół podstawowych całego województwa łódzkiego i uczestniczyły w nim pary zawodników złożone z dziewczynki i chłopca, którzy reprezentują swoją szkołę. Tegoroczne zawody wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wilamowie.

Podczas zawodów uczniowie wykazywali się sprawnością fizyczną pokonując skomplikowany tor przeszkód. Następnie uczestnicy odpowiadali na 15 pytań z wiedzy ogólnej o bezpieczeństwie. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała policyjna komisja. W organizowanym przedsięwzięciu udział wzięły najlepsze pary zawodników z 9 szkół z terenu powiatu poddębickiego.

Tegoroczne zawody wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wilamowie.  Drugie miejsce zajęli reprezentanci ze Szkoły Podstawowej w Bałdrzychowie, a trzecie zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Dalikowie. Wilamów reprezentowali uczniowie klasy drugiej: Marika Kolasa i David Pietrzak, których opiekunem była Beata Kos.

Fot. KPP w Poddębicach


Fot. Arch. SP Wilamów.

Nagrody zostały ufundowane przez Łódzką Grupę Wojewódzką IPA, Starostwo Powiatowe w Poddębicach oraz Burmistrza Poddębic.  Teraz zwycięska drużyna pojedzie 22 listopada br. na  zawody finałowe do Łodzi.

źródło: KPP w Poddębicach

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone